registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Zimná dovolenka so SOREOU v top lyžiarskych strediskách Liptova

Na lyžiach až k hotelu je jedno z vysnívaných kritérií zimného pobytu. Túto jedinečnú výhodu vám ponúka Hotel SOREA SNP, situovaný priamo pri zjazdovke Biela Púť. Pri ubytovaní v Hoteli SOREA SNP vás na recepcii čaká Liptov Region Card so zľavami v lokalite Liptova. Lyžiarsku školu, požičovňu lyží aj ski servis nájdete v priestoroch hotela. Bohaté bufetové raňajky v presklenej slnečnej reštaurácii s výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier vás naštartujú na tú správnu lyžovačku. Večer unavené telo zregenerujete v saune, resp. relaxačnými procedúrami: masáž lávovými kameňmi, rašelinový zábal, škoricový zábal, celková masáž. V blízkosti kabínkovej lanovky nájdete cenovo veľmi výhodný Hotel SOREA MARMOT (J. ŠVERMA). Pre ubytovaných hostí zabezpečuje požičovňu a úschovňu lyží, masáže, saunu, detský kútik. Hotel je mimoriadne vhodný pre lyžiarske školy.

V stredisku JASNÁ Nízke Tatry sa pod komfortnejšiu lyžovačku podpíšu zlepšenia, ktoré kladne ohodnotia najmä návštevníci strediska: veterná stena umožní prevádzku lanovky aj pri silnejšom nárazovom vetre, nové snehové zábrany, dve nové prekážky v Snow Park JASNÁ s terénnou úpravou, nové zasnežovanie,  väčší Après ski bar v lokalite Biela Púť .

Dokonalý relax v Nízkych Tatrách ponúka Hotel SOREA MÁJ v blízkosti lyžiarskeho strediska SKI Javorovica v Liptovskom Jáne. Svoje miesto si tu nájdu úplní začiatočníci, ale aj skúsení lyžiari. Hotel ako jediný v doline ponúka klientom „zdravú termálnu vodu“ v krytom hotelovom bazéne. Pod dohľadom profesionálnych masérov sú v ponuke relaxačné zimné pobyty. Novinkou je aj detský relaxačný balíček s čokoládovou a medovou masážou a taktiež zábalom. Od lyžiarskeho strediska JASNÁ Nízke Tatry je hotel vzdialený 22 km. S regionálnou kartou hostia využívajú bezplatnú dopravu SKIBUSom z Jánskej doliny priamo k zjazdovkám do Demänovskej doliny a lyžiarskeho strediska Chopok Sever.

Viac informácii na: www.sorea.sk

Tlačová informácia PR agentúry PAPER LIFE, 18.11.2015