registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Pobyty so Štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR pre rok 2022

Pobyty pre dôchodcov SR so štátnou účelovou dotáciou od 167,00 € za celý pobyt s PLNOU PENZIOU / 1 osoba!

Čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. je zabezpečované prostredníctvom KOZ SR.

Vážení klienti hotelovej siete SOREA!

Oznamujeme vám, že sme zahájili prijímanie objednávok na rekreačné pobyty so štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR! 
Prvý možný termín nástupu na pobyt so štátnou účelovou dotáciou je 3.4.2022 do hotelov SOREA v Bratislave, v Nízkych a Vysokých Tatrách a na Spiši v Starej Ľubovni. Tak ako v minulom roku je možné prihlásiť sa na pobyt aj do hotela Zámok Topoľčianky a do hotela FLÓRA v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. 

Pobytu so štátnou účelovou dotáciou sa môže zúčastniť poberateľ starobného dôchodku, predčasného starobného dôchodku alebo výsluhového dôchodku, ktorý nevykonáva činnosť zakladajúcu nárok na príjem zo závislej činnosti alebo na príjem z podnikania a z inej samostatnej zárobkovej činnosti, má trvalý pobyt na území SR a spĺňa podmienku na čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. Túto skutočnosť musia klienti potvrdiť podpísaním Čestného vyhlásenia, ktoré ako súčasť dotačného poukazu obdržia pri nástupe.
Účastník rekreácie, ktorý už využil prostriedky štátnej účelovej dotácie, si môže v príslušnom roku zakúpiť iný cenovo zvýhodnený pobyt pre seniorov od 60 rokov.

Dovoľujeme si vás upozorniť, že režim prevádzky hotelov sa riadi platnými nariadeniami vydanými ÚVZ SR s opatreniami proti šíreniu ochorenia COVID - 19!
SOREA spol s r.o., Zámok Topoľčianky a Hotel FLÓRA si vyhradzujú právo zmeny stravovania, doplnkových služieb a bonusov v súvislosti s platnými nariadeniami. Pred nástupom na pobyt vám odporúčame sa informovať o aktuálnych platných opatreniach vo vami vybranom hoteli. 

Čo vám ponúkame?

7 dní / 6 nocí - ubytovanie s PLNOU PENZIOU ( raňajky - obed - večera ) a DPH v cene pobytu!

6x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v hoteloch rôznej kategórie, od hotela v kúpeľnom meste, na Zámku, cez rodinné hotely až po kongres & biznis hotel v najatraktívnejších lokalitách Slovenska.
PLNÁ penzia – 6x raňajky, 5x obed, 6x večera, vrátane DPH (bohaté bufetové raňajky, viacchodový servírovaný obed, viacchodová servírovaná večera, resp. bufetová večera).

Pobyt so štátnou účelovou dotáciou začína v nedeľu večerou a končí v sobotu raňajkami ( po dohode s hotelom možnosť posunu termínu ). Záujemca o pobyt so štátnou účelovou dotáciou môže vykonať rezerváciu priamo v príslušnom hoteli SOREA, v Hoteli Zámok Topoľčianky a v hoteli FLÓRA. Pobytu so štátnou účelovou dotáciou je možné zúčastniť sa len jeden krát počas príslušného kalendárneho roka!

Vernostná zľava SOREA sa nevzťahuje na pobyty so štátnou účelovou dotáciou.

BONUSY hotelov k pobytu:

1x voľný vstup do muzeálnej expozície s výkladom pre klientov ubytovaných v Hoteli Zámok Topoľčianky,

zapožičanie trekingových palíc pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA REGIA,

voľný vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA MÁJ,

1x za pobyt vstup do krytého bazéna s termálnou vodou v Hoteli SOREA MÁJ, a zapožičanie tekingových palíc pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA ĎUMBIER,

1x za pobyt 2 hod. vstup do WELLNESS EUPHORIA a bezplatné zapožičanie nordic walking palíc pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA SNP,

zapožičanie trekingových palíc pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA TRIGAN,

2x za pobyt vstup do Wellness URANIA a ranné plávanie (pondelok, streda, piatok), pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA URÁN,

2x1 hodinový vstup do AQUA Relax centra ZÓNY 1 ( bazénová časť) pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA TITRIS,

1x za pobyt morský aerosólový kúpeľ a voľný vstup do bazéna pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA HUTNÍK,

voľný vstup do hotelového bazéna, fytoterapia, doplnkové relaxačné služby za zvýhodnené ceny  pre klientov ubytovaných v Hoteli SOREA ĽUBOVŇA,

voľný vstup do bazénového komplexu s vodnými atrakciami, fitness, denný vstup do saunového sveta, kúpací plášť počas celého pobytu, zapožičanie horských alebo trekingových bicyklov (1 hod/ pobyt), pohár sektu na privítanie, stolný tenis a futbal v Hoteli Flóra.

Čo vás čaká?

Rodinná atmosféra, vynikajúca kuchyňa a milý personál!   

Aktívna dovolenka, WELLNESS, TERMÁL a RELAX!

WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU  s nerezovým bazénom, tromi saunami, odpočivárňou s výhľadom na tatranské štíty,  vodnými atrakciami a 32 C vodou! 

Hotelový bazén a letné kúpalisko s blahodarnými účinkami TERMÁLNEJ vody z termálneho prameňa Rudolf!

Wellness URANIA s nerezovými bazénmi, vodnými atrakciami, sauna, rôzne druhy masáží! 

AQUA Relax centrum s proti prúdovým plávaním, ležadlovou perličkou, vodnými  tryskami a rekreačným bazénom s toboganom! 

Bazénový a saunový svet v hoteli Flóra v centre kúpeľného mesta! 

Morský kúpeľ v hoteli SOREA HUTNÍK  a nový zrekonštruovaný hotelový bazén!

Prírodná fytoterapia, bazén, nová relaxačná vírivka s chromoterapiou a infrasauna v hoteli SOREA ĽUBOVŇA!

Ubytovanie v Bratislave len 10 min. pešou chôdzou od historického centra mesta!   

Umiestnenie hotelov v najlukratívnejších turistických lokalitách - východiskové  body na menej náročné i náročné túry v Tatrách!

Zapožičanie trekingových palíc a iných športových potrieb! 

Možnosť využitia zaujímavých relaxačných procedúr a výletov do blízkeho i vzdialenejšieho okolia!

Horská turistika a jaskyne v Nízkych Tatrách!

Cyklistické trasy v blízkosti hotelov aj s možnosťou požičania bicyklov!

Regionálny večer s grilovačkou  a deň špecialít z regiónu Spiš!

Múzeum dobového interiéru s expozíciou vzácneho nábytku a doplnkov v hoteli Zámok Topoľčianky!

Možnosť spoznať Cestu minerálnych prameňov v Ľubovni!

Hudobné večery, spoločenské večery!

Spolu s vnúčaťom

Vo všetkých hoteloch SOREA platí ZĽAVA:

1 dieťa do 7,99 rokov na prístelke, alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich ŠUD klientoch v dvojlôžkovej izbe so 100% zľavou z ceny pobytu s plnou penziou. 

V hoteli SOREA MÁJ, SNP a ĎUMBIER platí ďalšia ZĽAVA:

1 dieťa do 7,99 rokov pri 1 plne platiacom ŠUD klientovi v JEDNOLOŽKOVEJ IZBE so 100% zľavou z ceny ubytovania ( povinný príplatok za stravu pre dieťa podľa platného cenníka). 

V hoteli Zámok Topoľčianky platí ZĽAVA:

1 dieťa do 7,99 rokov  na prístelke, alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich ŠUD klientoch v dvojlôžkovej izbe so 100 % zľavou z ceny pobytu s plnou penziou.

V hoteli Flóra platí ZĽAVA:

1 dieťa do 7,99 rokov  pri ubytovaní dvoch ŠUD klientov v spoločnej izbe so 100% zľavou z ceny pobytu s plnou penziou.

Spolu s manželom / manželkou

Ak jeden z manželov nespĺňa podmienku nároku na pridelenie Štátnej účelovej dotácie, môže využiť  inú ponuku hotelov SOREA, hotela Zámok Topoľčianky a hotela Flóra Trenčianske Teplice  – cenovo zvýhodnený SENIOR pobyt aj pre pracujúcich dôchodcov, alebo iný seniorsky produktový Relaxačný balíček.

Ako sprievodcov si môžu so sebou zobrať aj rodinných maznáčikov. Takmer všetky hotely umožňujú za poplatok pobyt so zvieraťom

Hotelová spoločnosť SOREA, hotel Zámok Topoľčianky a hotel Flóra Trenčianske Teplice Vám prajú krásne zážitky vo svojich zariadeniach!

Zdroj: https://www.sorea.sk/