registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzión u Šeliho – útulné ubytovanie vo Vysokých Tatrách

Výrok známeho rozprávkára Hansa Christiana Andersena, ktorý hovorí o tom, že všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherné vydanie, bezpochýb potvrdzuje aj krásna jesenná príroda Vysokých Tatier. Ak ju navštívite raz, určite sa budete chcieť vrátiť. Jeseň v Tatrách je ideálnym obdobím na turistické vychádzky prázdnymi turistickými chodníkmi s veľmi dobrou viditeľnosťou a stabilnejším počasím. Jesenná mimosezóna je obľúbená ľuďmi, ktorí neznášajú horúčavy, seniormi, a tými, ktorí si chcú užiť Tatry nepreplnené turistami. Chodníky sú prístupné do 31.10., odmenou počas túry sú najmä neopakovateľné výhľady. 

Výbornú východiskovú polohu na výlety, krátke prechádzky a náročné pešie a cyklistické túry má Penzión U Šeliho, ubytovanie Vysoké Tatry. Penzión je vzdialený len 9 km od LS Skalnaté pleso - Lomnické sedlo s prístupom z Tatranskej Lomnice. Úchvatný výhľad na panorámu Tatier si môžete vychutnať nielen z balkónov niektorých izieb, ale predovšetkým z vyhliadkovej veže, ktorá je súčasťou altánku v areáli penziónu. Altánok je okrem posedenia vybavený aj krbom s možnosťou grilovania. Pokiaľ vás nezmohne príjemná únava po túre, v altánku môžete posedieť do neskorých nočných hodín, prípadne môžete zájsť do  fitness spojeného s herňou, ktoré je pre hostí penziónu bezplatné. Oddýchnuť si  môžete tiež v saune a vo vírivke.

Penzión ponúka útulné ubytovanie pre všetkých, kde si každý nájde „to svoje“. Vybavenie penziónu spĺňa aj štandardy náročných klientov. Väčšie izby sú vhodné pre rodiny s deťmi, rovnako ako pre skupiny, ktoré v Tatrách hľadajú športové aktivity.  

Prioritou Penziónu U Šeliho je to, aby sa hostia cítili čo najlepšie a aby odchádzali s pocitom záujmu znovu sa vrátiť. To, že sa penziónu svoju filozofiu darí napĺňať, svedčia ich pravidelní hostia a recenzie spokojných klientov. 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý servis na Slovensku!