registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovacie zariadenie na Slovensku – O nás

O nás a našich ubytovacích zariadeniach

Internetový portál UbytujSa.sk pôsobí na trhu slovenského cestovného ruchu 14 rokov a pokrýva databázu viac ako 3000 ubytovacích zariadení na Slovensku, z toho viac ako 1200 poskytuje komplexné informácie o ubytovacom zariadení.

Počas svojej existencie si získal popredné umiestnenie v slovenských internetových vyhľadávačoch a ponúka zázemie stabilného portálu s dlhoročným pôsobením v cestovnom ruchu  s návštevnosťou 100 000 turistov za mesiac.

Prehľadnosť a jednoduchosť portálu je  prednosťou, ktorá zaručuje pohodlné vyhľadanie ubytovania podľa Vašich predstáv.

UbytujSa.sk ako jeden z mála portálov poskytuje podrobné informácie o ubytovacom zariadení doplnené o možnosti trávenia voľného času v okolí ubytovania, teda si na svoje prídu i nadšenci lyžovania, plávania, wellness, historických pamiatok i jaskýň. Veľkým bonusom je uverejnenie kontaktných údajov zariadenia, čiže návštevníci portálu si nájdu priamy kontakt na ubytovacie zariadenie, kde sa môžu informovať o pobyte.

Samozrejmosťou portálu je aj automatický preklad základných údajov do piatich jazykov, čiže portál je prístupný aj pre zahraničných návštevníkov.

Silnou stránkou UbytujSa.sk je neustála snaha nepoľavovať v kreativite a prichádzať s novými návrhmi pre svojich klientov na zlepšenie služieb, so zaujímavými projektami, súťažami a akciami.

Komplexnú ponuku portálu dopĺňajú i články z cestovného ruchu či široká ponuka služieb, ktoré dotvárajú obraz UbytujSa.sk.

Ak hľadáte ubytovacie zariadenia na Slovensku tak jedine cez UbytujSa.sk

Popredné miesto v slovenskom cestovnom ruchu si UbytujSa.sk udržiava aj vďaka svojim partnerom, ktorými sú napríklad zdravotná poisťovňa Dôvera, a.s., internetový portál www.sme.sk či www.pravda.sk .

 

Undefined