registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Obľúbený hotel v Poprade

Plánujete rodinnú oslavu, stužkovú slávnosť, svadobný deň alebo firemné stretnutie? Je vaším prianím prežiť ho v úžasnej atmosfére s dokonalým servisom? Vyberte si  zariadenie, v ktorom sa na vynikajúce služby môžete spoľahnúť. Jedným z nich je Hotel Kaskáda, ubytovanie Poprad.

Ak sa bude na vašej hostine zabávať veľmi veľa hostí, žiaden problém. Do spoločenskej sály Kaskáda s tanečným parketom sa ich zmestia stovky. Na menšie spoločenské udalosti  sú vhodné tri samostatné salóniky:  Zlatý, Hnedý a Žltý.

Radi by ste v rámci oslavy, svadby alebo firemnej akcie potešili prítomných gastronomickým zážitkom chutí a vôní? Šikovné ruky a fantázia šéfkuchára  reštaurácie KASKÁDA potešia každého gurmána. V hoteli vedia, čo obnáša organizácia takýchto udalostí, každá maličkosť je dôležitá, záleží na každom detaile. Splnia vaše požiadavky na kulinársku kuchyňu, výnimočné prostredie a pohodlné ubytovanie. Spoločenskú udalosť ušijú na mieru vašim požiadavkám.

K novinkám Kaskády patrí štýlová slávnostná výzdoba spoločenskej sály i salónikov. Výzdoba dotvára jedinečný vizuálny efekt a priestoru dodáva punc elegancie a luxusu. Zapojením kreativity naplnia vaše predstavy o tom, ako hosťom urobiť radosť a spríjemniť tie najkrajšie chvíle.  Aktuálne módne trendy, prepracované detaily a dokonalosť, tým je možné charakterizovať slávnostnú výzdobu miestností.  Vyzdobené sály tak očaria všetkých zúčastnených.

Po dobrom jedle a zábave  - dobrý spánok. Hostia si môžu oddýchnuť v štýlových a útulných hotelových izbách a apartmánoch.

Personál hotela Kaskáda je profesionálny, no zároveň empatický a príjemný. Vďaka bohatým skúsenostiam a ochote zamestnancov hotela sú spokojní aj tí najnáročnejší hostia.

Kaskáda – to je nielen reštaurácia, hotel a catering, ale omnoho viac - komplexné kvalitné služby pod jednou strechou v exkluzívnych priestoroch históriou dýchajúcej budovy.  

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk, tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalý servis na Slovensku!