Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Mobilný domček priamo pri brehu rieky Váh

Chatová oblasť Komárno , 945 01, Komárno
 
Chata

Ak rybárčite alebo poznáte rybára, ktorému by ste chceli spraviť radosť, ste na správnom mieste. Zoberte svojich rybárskych kumpánov a poďte spolu na chatu priamo na brehu Váhu s vlastným mólom, ohniskom, miestom na čistenie rýb, krásnou terasou a netradičným ubytovaním. Pre náročnejších je k dispozícii aj rybárska pramica či kajaky. Cyklisti a korčuliari majú cyklotrasu asi 30 m od ubytovania. 

Toto miesto je ako stvorené pre pokojné vychutnávanie si rybárčenia, ktoré večer zakončíte voňavým opekaním vašich úlovkov pri posedení pri ohni, pivečku a s priateľmi.

K dispozícii TV, WC, 2 spálne, obývačka, sedenie na terase, mólo, ohnisko, miesto na čistenie rýb.

Možnosť zapožičania rybárskej pramice, kajakov. Možnost dohodnúť aj rybársky výlet na nové miesta s motorovým člnom Mastercraft. V tom prípade bude cena dohodnutá vopred. Odvíja sa od dľźky plavby. Viac telefonicky alebo emailom. Minimálny počet nocí prenájmu domčeka sú 3 noci.

Výborný oddych a spokojnosť aj s domčekom, všetko bolo tip-top. Nabudúce prídeme na dlchší pobyt. Zdraví vás celá naša posádka :)
Igor
95%
01.06.2020

Chata Mobilný domček priamo pri brehu rieky Váh zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 4Prístelky: 2

Vybavenie zariadenia

OhniskoLetná terasa
K dispozícii TV, WC, 2 spálne, obývačka, sedenie na terase, mólo, ohnisko, miesto na čistenie rýb.

Možnosti športovania

SurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyRybolov
Možnosť zapožičania rybárskej pramice, kajakov. Možnost dohodnúť aj rybársky výlet na nové miesta s motorovým člnom Mastercraft.
Cyklisti a korčuliari majú cyklotrasu asi 30 m od ubytovania.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyČeskyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Komárno
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.