registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Dovolenka na horách

28.05.2019

Čo takto dať si pauzu a vypadnúť na pár dní von? Hľadáte miesto, kde sa nadýchate čistého vzduchu s vôňou ihličia, kde vás pobyt v prírode nabije energiou? Miesto, kde máte na dosah Tatry Vysoké aj Nizke a zároveň i Liptov so všetkými atrakciami?

Zobraziť viac

Výhodné rekreačné pobyty so štátnou účelovou dotáciou sú tu opäť. V hoteloch SOREA v atraktívnych lokalitách si môžu užívať i dôchodcovia.

09.04.2019

Rekreačné pobyty v najatraktívnejších turistických destináciách si môžu vychutnať nielen pracujúci, ale aj dôchodcovia. Stačí ak využijú štátnu účelovú dotáciu v hoteloch SOREA a v hoteli  Zámok Topoľčianky. Ceny dotovaných pobytov sa začínajú od 127 eur za týždeň. V cene ubytovania na 7 dní (6 nocí) je už zahrnutá plná penzia s bohatými bufetovými raňajkami, trojchodovým obedným menu a trojchodovou (resp. bufetovou) večerou. Podľa lokality a hotela môžu dostať aj bonusy a zľavy, napríklad 30% zľavy do wellness.

Zobraziť viac

Bardejovské Kúpele, Bardejov a Svidník lákajú na históriu, wellness a športovanie. Najväčšie atrakcie severovýchodu Slovenska.

08.03.2019

Slovenskí i zahraniční návštevníci ešte stále málo poznajú región severovýchodného Slovenska. Pritom ide o jednu z najatraktívnejších lokalít slovenského turizmu. Svojimi historickými, prírodnými a kultúrnymi danosťami dokáže pripraviť jedinečné zážitky a zmysluplné trávenie času.

Zobraziť viac

Oddych v drevenici

07.03.2019

Potrebujete „dobiť baterky“ a zahnať jarnú únavu? Možností je veľa. Ak máte radi romantiku uprostred prírody, zvoľte si pobyt v drevenici.

Idylku si môžete užiť v originálnych dreveniciach zútulnených vôňou dreva. V krčmičke Jánošíkova haluškáreň si vychutnáte miestne špeciality, aké jedol najznámejší slovenský zbojník. Na spestrenie môžete vyskúšať adventure golf. Budete vítaní a hýčkaní. Kde?

Zobraziť viac

Zimujeme a wellnessujeme v hoteloch SOREA. Zo zjazdoviek rovno do wellness centier.

14.12.2018

Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Spiš, Bratislava-to všetko sú destinácie, ktoré sú synonymom kvalitnej zimnej dovolenky. Zima v každej z nich má svoje osobité čaro. Hory pozývajú na perfektnú lyžovačku, turistiku, prechádzky zimnou prírodou a vyvrcholením dňa môže byť oddych vo wellness centrách hotelov spoločnosti SOREA. Na nasledujúcu  sezónu zima a jar 2019 pripravila bohatú ponuku produktov pre rodiny s deťmi, páry, jednotlivcov ale aj seniorov. Širokú ponuku spoločnosti SOREA, s. r. o., Bratislava približuje obchodno-marketingová riaditeľka Beáta Töröková.

Zobraziť viac

Hotel Kaskáda Matejovce - obľúbený hotel v Poprade

22.11.2018

Plánujete rodinnú oslavu, stužkovú slávnosť, svadobný deň alebo firemné stretnutie? Je vaším prianím prežiť ho v úžasnej atmosfére s dokonalým servisom? Vyberte si  zariadenie, v ktorom sa na vynikajúce služby môžete spoľahnúť.

Zobraziť viac

Apartmány SKALKA – zimná dovolenka na Slovensku

05.11.2018

Žiada sa vám na chvíľu odreagovať od bežných starostí alebo máte všetkého dosť? Vypnite notebooky, tablety, smartfóny a buďte aspoň pár dní “dočasne nedostupní.” Zbaľte lyže, bežky, sánky, rodinu a vyrazte na čerstvý vzduch. Za čarovnou zasneženou prírodou a skvelou lyžovačkou nemusíte vycestovať do Álp a ešte ďalej. Dokonalé podmienky na zimnú dovolenku nájdete aj u nás doma. Stačí si len správne vybrať. Ak vás bavia miesta, ktoré nie sú preplnené turistami, pohodlie a oddych po lyžovačke nájdete napríklad aj v malej podhorskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, poskytnú vám ho Apartmány SKALKA.

Zobraziť viac

Strašidelný Halloween a jesenné prázdniny v hoteloch SOREA

26.09.2018

Jeseň je najfarebnejšie ročné obdobie ako stvorené na turistiku, prechádzky a relax v prírode. Jesenný vzduch nesie so sebou vôňu rannej rosy, dozretých plodov a húb. Kto by tomu dokázal odolať? Je aj obdobie širokej ponuky cenovo zvýhodnených pobytov a relaxačných balíčkov. Ak sa túžite zregenerovať, vypnúť, zamedziť ďalšiemu úbytku síl a načerpať nové, jeseň v slovenských horách vám môže priniesť nezabudnuteľné zážitky.

Zobraziť viac

Penzión u Šeliho – útulné ubytovanie vo Vysokých Tatrách

25.09.2018

Výrok známeho rozprávkára Hansa Christiana Andersena, ktorý hovorí o tom, že všetky knihy zožltnú, ale kniha prírody má každý rok nové, nádherné vydanie, bezpochýb potvrdzuje aj krásna jesenná príroda Vysokých Tatier. Ak ju navštívite raz, určite sa budete chcieť vrátiť. Jeseň v Tatrách je ideálnym obdobím na turistické vychádzky prázdnymi turistickými chodníkmi s veľmi dobrou viditeľnosťou a stabilnejším počasím. Jesenná mimosezóna je obľúbená ľuďmi, ktorí neznášajú horúčavy, seniormi, a tými, ktorí si chcú užiť Tatry nepreplnené turistami. Chodníky sú prístupné do 31.10., odmenou počas túry sú najmä neopakovateľné výhľady.

Zobraziť viac

Jesenný oddych ponúka kysucká príroda

24.09.2018

Páči sa vám predstava prechádzok tichou pestrofarebnou krajinkou? Po turistických chodníčkoch všetkými možnými smermi v prírode, ktorá hýri farbami, kde vzduch vonia lístím padajúcim zo stromov… Hoci nám po horúcom lete počasie pripravilo osvieženie v podobe výrazného studeného frontu s dažďom, silným vetrom a ochladením o 10 - 15 stupňov, meteorológovia očakávajú pekné a teplé októbrové babie leto.

Zobraziť viac

Pages