registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Čertovsky dobrá zimná dovolenka na Slovensku

Aj vy patríte k nedočkavcom, ktorí sledujú live stream na webkamerách lyžiarskych stredísk, ako pribúda sneh? Tešíte sa, keď na svahoch zbadáte ratraky, ako pripravujú dokonalú čerstvo upravenú nedotknutú zjazdovku? Radi si po dni strávenom na svahu zohrejete kosti vo wellness a pochutnáte na výbornej večeri? 

Čertovsky dobrú lyžovačku, wellness a dobrú kuchyňu nájdete na Čertove! 

Horský Wellness & Spa hotel Čertov*** vás privíta v prírodnej rezervácii  v oblasti pohoria Javorníky. Hotel obľubujú lyžiari, bežkári a rodiny s deťmi. Lákajú ich pravidelne upravované trasy na bežecké lyžovanie a vleky takmer pred oknom. Hotel má výbornú dostupnosť k lyžiarskym strediskám SKI Čertov Javorníky a  SKI Centrum Kohútka. 

Hotel ponúka komplexné a kvalitné ubytovacie a wellness služby, všetky priestory hotela sú komfortné a zariadené v príjemnom horskom a rodinnom štýle. Po návrate z lyžovačky môžete príjemne zrelaxovať vo Wellness centre, jednom z najväčších v okolí: zaplávať si v plaveckom bazéne s protiprúdom, oddýchnuť si v relaxačnom bazéne so šmykľavkou, saunovom svete, vírivke, masážnej vani, pri liečivých procedúrach a masážach. Dlhé zimné večery si môžete spríjemniť v hotelovej kinomiestnosti, v baroch, vinárni, zahrať si pingpong, šípky, gulečník, bowling alebo vyskúšať lezeckú stenu. Inšpirovaní? Pridajte sa: http://www.certov.eu/lyziarske-zimne-pobyty

Uprednostníte radšej súkromie na chate, ale zároveň chcete byť blízko civilizácie? Vaše predstavy naplní ubytovanie Banská Bystrica, Zrubová chata Malachov v obci Malachov, vzdialená len 5 km od centra Banskej Bystrice. Obec Malachov leží v strednej časti úzkej Malachovskej doliny, kde nenájdete hlavné cestné ťahy, ale krásnu prírodu Kremnických vrchov. Bežkári ocenia upravené bežecké trate v smere na Králiky, Kremnicu, Badín a Železnú Breznicu. V blízkom okolí sú dostupné lyžiarske strediská s vynikajúcimi zjazdovkami a vlekmi: Šachtička, Čachovo Selce a Králiky. 

Útulná Zrubová chata Malachov vás prichýli po dni strávenom na svahu alebo v bežkárskej stope. Praskajúci oheň v krbe navodí atmosféru príjemného oddychu a vonkajšia vyhrievaná kaďa ponúkne zážitok z kúpania pod hviezdami. 

To všetko a ešte viac nájdete na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk. Neváhajte, klikajte, nech je vaša zimná dovolenka na Slovensku dokonalá!