Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA ĎUMBIER

Liptovský Ján 355, 032 03, Liptovský Ján
 
Hotel

Hotel SOREA ĎUMBIER otvárame 9.5.2020. Tešíme sa na vašu návštevu!

Počas zimnej technickej odstávky Hotela SOREA ĎUMBIER vám odporúčame Hotely SOREA na Liptove. Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite na:

Hotel*** SOREA MÁJ, Liptovský Ján

Hotel*** SOREA SNP, Demänovská Dolina

Hotel** SOREA MARMOT, Demänovská Dolina

Hotel SOREA ĎUMBIER sa nachádza v jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera (2043 m). Hotel leží v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.

V rámci areálu priamo pred hotelom sa nachádza jedinečná expozícia miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO, kde je vstup pre hotelových hostí za symbolické 1 €.
Priamo pred hotelom sa nachádza aj autobusová zastávka.

Hotel SOREA ĎUMBIER je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

Spoľahlivé, pekné, príjemné. Páčilo sa nám aj deťom. Oddýchli sme si a to nám šlo. Prídeme sem aj v lete a tešíme sa všetci.
Bejka a Tomáš
97%
18.03.2013

Hotel SOREA ĎUMBIER zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 137Kapacita reštaurácie: 140

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaČistiareňOhniskoPsom vstup povolenýDenný barBaby friendlyNefajčiarske prostredieLetná terasaZmenáreňSuveníryPropagačné publikácieParkovisko
Hotelová reštaurácia na prízemí disponuje kapacitou 140 miest. Raňajky sú vo forme bufetových stolov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie nájdu hoteloví hostia v dennom bare. Počas letných mesiacov môžu klienti využiť posedenie na letnej terase.

WiFi pripojenie je v bare a v reštauracii, internet box v bare a v knižnici zdarma. Hotel ponúka predaj dennej tlače a časopisov na základe objednávok klientov, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie fénov, žehličiek a zmenárenské služby. Klienti majú možnosť zúčastniť sa animačných programov v Hoteli SOREA MÁJ. V hoteli je možné ubytovanie so psom.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka
Kapacita 80 izieb typu štandard a economy poskytuje celkovo 137 lôžok v pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sprchou, WC, telefónom, TV prijímačom so SAT programom. Jedna tretina izieb má aj vlastný balkón s nádherným výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier a Jánsku dolinu.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBiliardZber húbFitnessTenisStolný tenis
Počas pobytu majú hoteloví hostia možnosť využívať so zľavou krytý bazén s termálnou vodou v neďalekom Hoteli SOREA MÁJ. V letných mesiacoch určite využijete zvýhodnené vstupy na neďaleké termálne kúpalisko TERMAL raj v areáli Hotela SOREA MÁJ.

Svoje telo môžete dokonale precvičiť v malom hotelovom fitnescentre. V požičovni športových potrieb sú k dispozícii horské bicykle, kolieskové korčule, kolobežka. Stolný tenis si môžete zahrať v priestoroch fitnescentra, kde je vám k dispozícii 1 stôl. Rakety a loptičky vám poskytne personál fitnescentra. Biliardový stôl si môžete telefonicky rezervovať na recepcii hotela.

Možnosti wellness

MasážSauna
Hotel disponuje suchou saunou a ponúka aj možnosť pridania eukalyptových prísad. Maximálna kapacita je 5 osôb, minimálna kapacita pre prevádzku sauny sú 3 osoby.Kvalifikovaní pracovníci vám poskytnú klasické masáže celého tela alebo čiastočné masáže.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky

Kongresové služby

ŠatňaPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyInternetTV
Školiaca miestnosť vhodná na organizovanie menších spoločenských akcií prípadne firemných školení a seminárov. Kapacita 20 osôb - školské sedenie alebo kapacita 35 osôb - kino sedenie. Možnosť usporiadať svadby a stužkové slávnosti v príjemných priestoroch reštaurácie.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Liptovský Ján
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.