registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás
 

V našej súťaži hľadáme najlepšie ubytovacie zariadenia, ktoré na Slovensku máme. Nezáleží na tom, či je to hotel, penzión alebo chata.

Podľa vašich recenzií  nájdeme ubytovanie, v ktorom ste sa cítili čo najpríjemnejšie. Ubytovanie, v ktorom vám majitelia a personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli len príjemné spomienky. Miesto, kde ste sa radi vrátili a pobyt si zopakovali, prípadne ho odporučili svojim priateľom.  

Na základe vašich pridaných recenzií vyberieme tie ubytovacie zariadenia, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšia ostatné.

Vyhrať môže každý z vás. Stačí pridať recenziu niektorému ubytovaciemu zariadeniu na portáli http://www.ubytujsa.sk/ alebo http://www.ubytovanie.sk/ a vaša mailová adresa bude zaradená do žrebovania o ceny v súťaži Ubytovanie roka 2018.

Čo môžete vyhrať v roku 2018?

Výhercov potešia pobyty, ktoré do súťaže Hotel roka 2018 venovali Residence Hotel & Club**** Donovaly, Hotel Galéria, Bratislava, Hotel Bow Garden, Komárno a Hotel Barónka, Bratislava.

 

 

 

 

        

Ubytovacie zariadenia, ktorým ste v roku 2017 pridali najviac pozitívnych hodnotení:

1. miesto:  Hotel SOREA TRIGAN***, Štrbské Pleso

 

2. miesto:  Ubytovňa pod Grápou,  Zuberec

 

3. miesto:  Hotel SOREA URÁN***, Tatranská Lomnica

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže
ActivIT, s.r.o., Národná 9, 974 01 Banská Bystrica

Podmienky súťaže
Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci organizátora - ActivIT, s.r.o., ako aj ich rodinní príslušníci. Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné pridať aspoň jednu recenziu na ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa na portáli www.UbytujSa.sk alebo www.Ubytovanie.sk.

Termíny súťaže
Súťaž potrvá v termíne od 1.1. do 18.12.2018. Výhercovia súťaže budú priebežne zverejňovaní na facebooku.

Súhlas s použitím osobných údajov
Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol, môžu byť použité pre účely zasielania newslettra.

 

 

Undefined