registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás
 

V našej súťaži hľadáme najlepšie ubytovacie zariadenia, ktoré na Slovensku máme.

Zariadenia, v ktorých ste sa cítili najpríjemnejšie, majitelia či personál vám dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli len príjemné spomienky. Miesto, kde by ste sa radi vrátili a odporučili ho vašim priateľom.

Na základe vašich recenzií pridaných v roku 2024 vyberieme ubytovacie zariadenia, ktoré spokojnosťou hostí a kvalitou poskytovaných služieb prevýšia ostatné.

Vyhrať voucher v súťaži môže každý z vás. Stačí pridať recenziu niektorému ubytovaciemu zariadeniu na portáli http://www.ubytujsa.sk/ alebo http://www.ubytovanie.sk/ a vaša mailová adresa bude zaradená do žrebovania o ceny v súťaži Ubytovanie roka.

Čo môžete vyhrať v roku 2024?

Pobyty do našej súťaže venovali Hotel Merkúr Zemplínska šírava, Hotel Bow Garden Komárno, Apartmánový dom Vila Maroš Pavčina Lehota, Rezort Masarykov dvor Vígľaš,  Boutique Hotel Dubná Skala Žilina, RESIDENCE HOTEL & CLUB Donovaly.

 

 

 

 

 

 

        

Ubytovacie zariadenia, ktorým ste v roku 2023 pridali najviac pozitívnych hodnotení:

1. miesto: Hotel SOREA HUTNÍK I, Tatranské Matliare

 

2. miesto: Village Resort Hanuliak, Belá

 

3. miesto: Hotel SOREA URÁN, Tatranská Lomnica

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže
ActivIT, s.r.o., Národná 9, 974 01 Banská Bystrica

Podmienky súťaže
Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci organizátora - ActivIT, s.r.o., ako aj ich rodinní príslušníci. Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné pridať aspoň jednu recenziu na ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa na portáli www.UbytujSa.sk alebo www.Ubytovanie.sk.

Termíny súťaže
Súťaž potrvá v termíne od 1.1. do 15.12.2024. Výhercovia súťaže budú priebežne zverejňovaní na facebooku.

Súhlas s použitím osobných údajov
Vyplnením a odoslaním súťažného formulára a pridaním recenzie ubytovaciemu zariadeniu súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol, môžu byť použité pre účely vylosovania výhercov súťaže a zasielania newslettra.