registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás
 

V našej súťaži hľadáme najlepšie ubytovacie zariadenia, ktoré na Slovensku máme.

Podľa vašich recenzií nájdeme ubytovanie, v ktorom ste sa cítili najpríjemnejšie. Ubytovanie, v ktorom vám majitelia alebo personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli  len príjemné spomienky. Miesto, kde by ste sa radi vrátili, pobyt si zopakovali a odporučili ho vašim priateľom.

Na základe vašich recenzií pridaných v roku 2022 vyberieme tie ubytovacie zariadenia, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšia ostatné.

Vyhrať voucher v súťaži môže každý z vás. Stačí pridať recenziu niektorému ubytovaciemu zariadeniu na portáli http://www.ubytujsa.sk/ alebo http://www.ubytovanie.sk/ a vaša mailová adresa bude zaradená do žrebovania o ceny v súťaži Ubytovanie roka.

Čo môžete vyhrať v roku 2022?

Pobyty do našej súťaže venovali Penzión Zefir Bojnice, Hotel Merkúr Zemplínska šírava, Hotel Bow Garden Komárno, Penzión Beryl Košice, Apartmánový dom Vila Maroš Pavčina Lehota, Rezort Masarykov dvor Vígľaš a Boutique Hotel Dubná Skala Žilina. 

 

 

 

 

 

 

 

        

Ubytovacie zariadenia, ktorým ste v roku 2021 pridali najviac pozitívnych hodnotení:

1. miesto: Penzión Javorina, Čičmany

 

2. miesto: Penzión Tematín, Moravany nad Váhom

 

3. miesto: Chata La Gentiane - Horec, Huty

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže
ActivIT, s.r.o., Národná 9, 974 01 Banská Bystrica

Podmienky súťaže
Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci organizátora - ActivIT, s.r.o., ako aj ich rodinní príslušníci. Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné pridať aspoň jednu recenziu na ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa na portáli www.UbytujSa.sk alebo www.Ubytovanie.sk.

Termíny súťaže
Súťaž potrvá v termíne od 1.1. do 15.12.2022. Výhercovia súťaže budú priebežne zverejňovaní na facebooku.

Súhlas s použitím osobných údajov
Vyplnením a odoslaním súťažného formulára a pridaním recenzie ubytovaciemu zariadeniu súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol, môžu byť použité pre účely vylosovania výhercov súťaže a zasielania newslettra.