registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás
 

V našej súťaži hľadáme najlepšie ubytovacie zariadenia, ktoré na Slovensku máme.

Podľa vašich recenzií nájdeme ubytovanie, v ktorom ste sa cítili najpríjemnejšie. Ubytovanie, v ktorom vám majitelia alebo personál dali pocítiť, že ste vítaní a snažili sa, aby ste si z pobytu u nich odniesli  len príjemné spomienky. Miesto, kde by ste sa radi vrátili, pobyt si zopakovali a odporučili ho vašim priateľom.

Na základe vašich recenzií pridaných v roku 2022 vyberieme tie ubytovacie zariadenia, ktoré kvalitou poskytovaných služieb a spokojnosťou hostí prevýšia ostatné.

Vyhrať voucher v súťaži môže každý z vás. Stačí pridať recenziu niektorému ubytovaciemu zariadeniu na portáli http://www.ubytujsa.sk/ alebo http://www.ubytovanie.sk/ a vaša mailová adresa bude zaradená do žrebovania o ceny v súťaži Ubytovanie roka.

Čo môžete vyhrať v roku 2022?

Pobyty do našej súťaže venovali Penzión Zefir Bojnice, Penzión MERIDIANA Bojnice, Hotel Merkúr Zemplínska šírava, Hotel Bow Garden Komárno, Penzión Beryl Košice a Apartmánový dom Vila Maroš Pavčina Lehota.

 

 

 

 

 

        

Ubytovacie zariadenia, ktorým ste v roku 2021 pridali najviac pozitívnych hodnotení:

1. miesto: Penzión Javorina, Čičmany

 

2. miesto: Penzión Tematín, Moravany nad Váhom

 

3. miesto: Chata La Gentiane - Horec, Huty

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže
ActivIT, s.r.o., Národná 9, 974 01 Banská Bystrica

Podmienky súťaže
Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci organizátora - ActivIT, s.r.o., ako aj ich rodinní príslušníci. Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné pridať aspoň jednu recenziu na ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa na portáli www.UbytujSa.sk alebo www.Ubytovanie.sk.

Termíny súťaže
Súťaž potrvá v termíne od 1.1. do 15.12.2022. Výhercovia súťaže budú priebežne zverejňovaní na facebooku.

Súhlas s použitím osobných údajov
Vyplnením a odoslaním súťažného formulára a pridaním recenzie ubytovaciemu zariadeniu súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol, môžu byť použité pre účely vylosovania výhercov súťaže a zasielania newslettra.