Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmánový dom Villa Pšenek

Cesta Janka Alexyho 5249/45, Banka, 921 01, Piešťany
 
Apartmán

VILLA PŠENEK - váš dovolenkový cieľ pre každé ročné obdobie!!!
Vhodné pre rodiny, romantické pobyty, obchodných cestujúcich, kúpeľné pobyty, stretávky pre menšie skupiny do max. 15 osôb, menšie oslavy...
Ponúkame ubytovanie za super ceny, súkromné parkovisko, pripojenie na Wifi zdarma, hotelové taxi!!!
Extra služby VILLA PŠENEK:  raňajky až do postele podľa prianí hosťa v cene len 4 € /osoba, osobný masér priamo v mieste ubytovania, prírodná liečba bylinkami. Pranie a žehlenie bielizne na požiadanie. Odvoz v rámci mesta len za 2 €. Rezervácia kúpeľných procedúr, leteniek, lístkov na vlak, vstupeniek na rôzne kultúrne a spoločenské podujatia. Kopírovanie, tlač a skenovanie zdarma. Využívanie vonkajšieho grilu a kotlíka na guláš zdarma.

Príďte načerpať energiu na miesto s príjemnou a pokojnou atmosférou a vráťte sa domov ako znovuzrodení. Nechajte sa rozmaznávať, predsa si to zaslúžite! Na chvíľu zabudnite na bežný každodenný stres a všetok voľný čas venujte sebe. So zdravými raňajkami, masážou podľa Vášho výberu, perličkovým kúpeľom a vstupom do saunového sveta, bude o vás postarané.

 V časti cenník si nezabudnite pozrieť našu aktuálnu špeciálnu ponuku ubytovacích balíčkov.

Krátka oddychovka na zrelaxovanie, super tu bolo, odporúčam. ĎAKUJEME za všetko, cítili sme sa skvelo.
Maruška a kamošky
97%
12.05.2016

Apartmánový dom Villa Pšenek zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 15

Vybavenie zariadenia

Letná terasaParkovisko

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka Internet
V ponuke máme 4 apartmány.
1. Apartmán vhodný pre 1-2 osoby so samostatným WC, sprchovým kútom, TV, Wifi.
2. Apartmán vhodný pre 1-2 osoby so samostatným WC, sprchovým kútom, TV, Wifi.
3. Rodinný apartmán vhodný pre 2 - 3 dospelé osoby s možnosťou prístelky pre 2 deti. V apartmáne sa nachádza WC, sprchový kút, TV, Wifi.
4. Apartmán vhodný pre 2 dospelé osoby s možnosťou prístelky pre 2 deti. V apartmáne sa nachádza WC, sprchový kút, TV, Wifi.
Pre všetky apartmány sú k dispozícii 2 kuchynské linky pre prípad potreby prípravy základných jedál a nápojov.
Možnosť prenájmu poschodia ale aj celého objektu pre 10 -12 osôb na organizovanie osláv pre rôzne príležitosti.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovanieKorčuľovanieGolfFitnessTenisRybolov
Piešťany sú vďaka svojej polohe a jedinečnej športovej infraštruktúre rajom pre aktívnych ľudí. Vodné športy, plávanie, tenis, squash, jazdectvo, turistika, cykloturistika, zoskoky na padáku - to je len časť ponuky, ktorú tu nájdete.
Rieka Váh a jazero Sĺňava sú ideálne pre vodné športy, kanoistiku, jachting, člnkovanie. Na nádrži nájdete vodnolyžiarsky vlek, lodenicu, v blízkosti camping. Okolo priehrady je vybudovaná dvanásťkilometrová asfaltová trasa po hrádzi pre peších aj cyklistov.
V lete nájdu milovníci vodného lyžovania v Piešťanoch všetky podmienky vhodné pre vodné lyžovanie na jazere Sĺňava.
Neďaleké Ski centrum Bezovec ponúka 5 lyžiarskych vlekov a zjazdové trate s dĺžkou od 300 do 600 m. Novinkou je umelé zasnežovanie a večerné lyžovanie.

Možnosti wellness

Masáž
Možnosti wellness môžete využiť v Kúpeľoch Piešťany. Špecializujú sa na liečbu chorôb pohybového aparátu ale aj centrálnych a periférnych nervov.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyTaliansky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Piešťany
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.