Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Apartmány Slovensko - Apartmány Solaris

Hlavná 150, 943 01, Štúrovo
 
Apartmán

Našim hosťom ponúkame celoročné komfortné ubytovanie v nadštandardne zariadených apartmánoch. Ich pohodlie ocení každý, kto hľadá miesto na príjemný prázdninový pobyt alebo dovolenku. Apartmány sa nachádzajú priamo v centre mesta, len 50 metrov od od pešej zóny a len 80 metrov od kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo. V cene ubytovania je parkovanie vo dvore, WiFi pripojenie a klimatizácia. V nových Apartmánoch Solaris sa budete cítiť ako doma. Tešíme sa na stretnutie s vami.

Veľmi pekné, čisté, dobre zariadené. Radosť sem prísť po rušnom dni na kúpku. Prešli sme aj okolie, aj baziliku v ostrihome. Je tu pekne, odporúčam.
Pavlínka
97%
19.06.2017

Apartmán Apartmány Solaris zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 22Prístelky: 6

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVAudio video technikaPrístelka klimatizáciaChladničkaInternet
K dispozícii pre vás sú:
štyri 2-lôžkové apartmány s manželskou posteľou v spálni s možnosťou jednej prístelky a ďalšou prístelkou pre dve osoby na rozťahovacom gauči v kuchyni (spolu pre 5 osôb),
jeden 4-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a prístelkou v jednej spálni, so samostatnými lôžkami a prístelkou v druhej spálni a prístelkou pre pohodlný spánok dvoch osôb na rozťahovacom gauči v kuchyni (spolu pre 8 osôb).

Všetky apartmány sú zariadené moderným nábytkom, pohodlnými posteľami a klimatizáciou. V každom apartmáne využijete vlastnú kuchynku s chladničkou, keramickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a základným kuchynským riadom. Súčasťou apartmánov sú kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. 6-lôžkový apartmán disponuje navyše vlastným balkónom so vstupom zo spálne s manželskou posteľou a z kuchynky. V prípade potreby Vám zapožičiame aj detskú postieľku (v cene). Vo všetkých apartmánoch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalJazda na koniVodné športyDetské ihriskoRybolov
Areál kúpaliska Vdaš poskytuje rozmanité možnosti relaxu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Počas sezóny sú každoročne pripravené rôzne programy pre deti aj pre dospelých. Termálne kúpalisko Vadaš má 7 vonkajších bazénov s teplotou vody 27-36˚C. Bazén Lagúna je prvým a zároveň jediným bazénom s umelým vlnobitím na Slovensku. Vlnobitie je vytvárané mechanickými zariadeniami, bazén s vlnobitím má kapacitu do 5000 osôb. Súčasťou areálu je jazero, kde sa dajú požičať vodné bicykle, člny alebo si môžete zarybárčiť. Súčasťou jazierka je ostrov, na ktorom si môžete zajazdiť na koni. Pre priaznivcov športu je vytvorené ihrisko plážového volejbalu a futbalu, streetbalové ihrisko, minigolf, detské ihrisko, tenisové kurty, stolný tenis. Hneď na mieste Vám ponúkajú bufety viacero druhov jedál, slovenských i maďarských špecialít.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyČeskyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Štúrovo