Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Bonaparte a Korzika starstar**

časť kúpele 147, 946 39, Patince
 
Penzión

Patince - najjužnejšie položená obec Slovenska so svojim termálnym kúpaliskom, rekreačnými, turistickými i cyklistickými možnosťami v okolitej prírode už desaťročia priťahuje širokú vrstvu obyvateľstva zo Slovenska i zo zahraničia. Areál termálneho kúpaliska je vzdialený len 500 metrov od brehu Dunaja a necelých 300 metrov od Virtského jazera a rieky Žitava.

Šesť vonkajších bazénov (športový, rekreačný, detský, plavecký, sedací a dopadový bazén s termálnou vodou 27,5 °C) s toboganovým svetom (3 tobogany s celkovou dĺžkou 150 m), volejbalové ihriská, tenisový kurt, minigolfové ihrisko, požičovňa bicyklov a miniaut, fitness centrum, sauna, masáž, umelé jazero s možnosťou vypožičiavania člnkov a vodných bicyklov poskytujú širokú škálu aktívneho oddychu.

V cene pobytu je zahrnutý celodenný vstup na Letné termálne kúpalisko a toboganový svet, 30%-ná zľava z celodenného vstupu do Bazénového sveta ****WELLNESS-CENTRA  Patince  (kedykoľvek počas pobytu)! Deti do 6 rokov ZDARMA (v sprievode dosp.os.), parkovací poplatok, rekreačný poplatok, polpenzia. Informácie o cenách nájdete v časti Cenník.

Termálna voda so svojím chemickým zložením má blahodarný vplyv na pohybové ústrojenstvo a kožné choroby. V areáli sa nachádza rad bufetov a reštaurácií s možnosťou rôzneho typu stravovania a občerstvenia. Pre rodiny s malými deťmi sú k dispozícií rôzne ihriská. V roku 2006 odovzdali do prevádzky novovybudované Wellness centrum s veľkým bazénovým a saunovým svetom. Tento komplex celoročne ponúka tradičné kúpeľné techniky, ako vodnú terapiu, vírivý bazén, sedací bazén, fínske sauny, masáže rôznych druhov a zoznámi Vás aj s netradičnými a zatiaľ málo rozšírenými wellness-službami, ktoré zahŕňajú bylinkovú saunu, parnú saunu, Kneippov kúpeľ, ľadovú miestnosť, bahenné zábaly a mnoho iných...

Penzióny sú situované 10 metrov od seba v areáli letného termálneho kúpaliska Patince-kúpele, 40 m od detského a 50 m od plaveckého bazéna. Oba penzióny sú vybavené pre pohodlný pobyt rodín s polpenziou. Ponúkame klimatizované izby rôzneho typu:Izba 2+1 (2 lôžka a 1 prístelka), Izba 2+2 izba (2 lôžka a 2 prístelky), Rodinná bunka (2 izby 2+1 so spoločnou predsieňou)a Izba 2+1 s balkónom.

Kontaktujte nás na bonaparte@bonaparte.sk

Pozrite si prosím aj našu videoprezentáciu.

Dekujeme moc za vsechno - vytecna kuchyne, prijemna obsluha, cisty pobyt.
Moravkovi
100%
06.12.2013

Penzión Bonaparte a Korzika zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 44Kapacita reštaurácie: 50Prístelky: 22

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoDetské ihriskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaZmenáreňPropagačné publikácie

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioPrístelka klimatizáciaChladničkaInternet
LED TV, ventilátor.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBowlingBiliardZber húbTenisStolný tenisRybolov

Možnosti wellness

Masដportová masážReflexná masáž

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Patince
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.