Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Ubytovňa Šebeš

Nová 28, 080 01, Prešov
 
Ubytovňa

Robotnícku ubytovňu ŠEBEŠ nájdete mestskej časti Prešova v Nižnej Šebastovej (výpadovka smer Vranov nad Topľou a Bardejov), v tichej lokalite zastavanej rodinnými domami.

Ubytovňa pozostáva z dvoch rodinných domov na jednom pozemku so spoločnou bránou, parkoviskom a záhradou. Poloha ubytovne je veľmi výhodná zo strategického hľadiska, keďže vo vzdialenosti približne do 35 km sa nachádzajú Košice a Bardejov.

Oba RD sú nezávislé od seba, samostatne uzamykateľné so samostatným meraním energií.

V cene je zabezpečené 1x týždenne upratovanie a v intervale dvoch týždňov sa mení posteľné prádlo.

Prvý rodinný dom: tri 3-lôžkové izby, spoločná 2x sprcha, 2x WC a 1x pisoár, každá izba je vybavená TV SAT, WiFi, skriňami, nočnými stolíkmi, stolom a 3 stoličkami. Spoločná plne vybavená kuchyňa s chladničkou, sklokeramickou doskou, mikrovnou rúrou.

Druhý rodinný dom: dve 3-lôžkové izby, jedna 4-lôžková izba, spoločná 2x sprcha, 2x WC, každá izba je vybavená TV SAT, WiFi, skriňami, nočnými stolíkmi, stolom a 3 stoličkami. Spoločná plne vybavená kuchyňa s chladničkou, sklokeramickou doskou, mikrovnou rúrou.

Ubytovňa je vhodná najmä pre dlhodobé ubytovanie, výlučne pre mužov. Minimálna obsadenosť pre jednu organizáciu v jednom RD je 6 ľudí.

Nam sa velmi pacilo vsetko tu bolo pekne ciste pohodlne postel vyborna spalo sa dobre. Chceli by mse sa vam podakovat este raz lebo sme boli spokojny.
Keso
97%
21.05.2019

Ubytovňa Šebeš zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 19

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Prešov