Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Chata - Drevenica Lilly

Huty 180, 027 46, Huty
 
Chata

Drevenica Lilly sa nachádza na začiatku Hút asi 700 m od hlavnej cesty Orava - Liptov. Je na kopci s pekným výhľadom a na tichom mieste, ako stvorená na oddych najmä pre rodiny s deťmi. V 2012 bola zrekonštruovaná.

Areál Drevenice sa skladá z troch častí v tvare písmena U. Hlavnú časť tvorí Drevenica s ubytovaním. V spojovacej časti je letná kuchyňa s krbom a v tretej časti je dreváreň a sklad s dielňou. V záhrade sú rôzne hojdačky a preliezačky pre deti. Pod chalupou je vínna pivnica a na vstupe je veranda. V záhrade je tiež altánok. Parkovanie pre tri autá je pri objekte. Ubytovanie s domácim zvieratkom nie je povolené.

V blízkosti sa nachádzajú aquaparky Oravice, Bešeňová a Tatralandia, lyžiarske strediská Roháče - Spálená, Ski centrum  Nižná, Zuberec - Milotín, Zuberec - Janovky, vodné nádrže Liptovská Mara a Oravská priehrada, pamiatky Oravský hrad, Múzeum oravskej dediny -Zuberec Brestová, Oravská Lesná - Lesná železnička. V Jablonke v Poľsku sa konajú každú stredu veľké jarmoky (43 km ).

Veríme, že sa Vám bude pobyt v našej Drevenici páčiť a radi sa k nám vrátite.

Kontaktujte nás na mailovej adrese: oschiffa@gmail.com alebo schiffa@post.sk.

Pokojná oddychová atmosféra drevenice, úžasné prostredie a milí domáci. Môžeme pochváliť, odchádzali sme zrelaxovaní s chuťou sa skoro vrátiť.
Zuzana s rodinou
98%
09.02.2015

Chata Drevenica Lilly zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12Prístelky: 1

Vybavenie zariadenia

KrbGrilParkovisko
Kompletne vybavená kuchyňa, letná kuchyňa s krbom, kúpelňa s rohovou vaňou, sprcha, samostatné WC, altánok, možnosť grilovať alebo variť guľáš, pračka, žehlička, fén, parkovanie pre tri autá pri objekte.

Vybavenie izieb

Predná izba je zariadená ako spálňa s štyrmi posteľami a jedným prístelkou, TV a DVD. V strede je kuchyňa, z ktorej je východ na terasu, kde svieti slniečko a chutí ranná kavička. Zadná izba zariadená ako obývacia s TV a krbom. Na poschodí sú dve izby, prvá má štyri postele a druhá je trojposteľová. Na poschodí je k dispozícii kúpelňa s rohovou vaňou a samostatné WC.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovanieKorčuľovaniePoľovačkaZber húbRybolov
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Huty
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.