Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Kerling - Recenzie

Dolná 12, 969 01, Banská Štiavnica
 

Hodnotenie 89 %

5 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 90%
Služby 88%
Čistota 88%
Komfort 80%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 88%

positive
Tento hotel sme si vybrali aj kvôli ponuke na zlavomate. Celkovo sme nemali čo vytknúť- veľké parkovisko hneď vedľa hotela, recepcia a jedáleň útulná, izby aj kúpeľňa pekné a čisté. Izby síce neupratovali každý deň, ale vôbec to neprekážalo. Kedže sme veľa chodili po meste zvolili sme si variantu len s raňajkami - na výber bolo toho dosť a vždy čerstvé. Výhodou je tiež súkromná sauna a výrivka priamo v hoteli. Kvôli mnohým aktivitám sme nestihli využiť ani všetky ponúkané služby ako bol biliard či fitko. Celkovo nemáme pobytu čo vytknúť, Štiavnica je krásna, je tu čo pozerať, určite odporúčame.
87
negative Nič
why return Prečo by som sa vrátil/a? Príjemný hotel v krásnej Štiavnici
Mária, Mladý pár, Dátum pobytu od 3.6.2015 do 5.6.2015
positive
Nas pobyt bol uplne super mali sme virivku a saunu iba pre seba, mohli sme tam zostat aj dlhsie ako hodinu kedze po nas nikto nesiel, velmi ustretovy personal, cista izba a jedlo bolo velmi chutne
29
negative jedine negativum je jedina funkcna zastrcka v celej izbe a este rusna cesta hned pod oknom.
why return Prečo by som sa vrátil/a? vratil by som sa hlavne kvoli sukromnemu wellnessu
Jozef, Mladý pár, Dátum pobytu od 20.3.2014 do 22.3.2014
positive
Priestranná čistá dobre vybavená izba, chutné jedlo, celkovo pohoda.
45
negative Nič nám nechýbalo.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Zase na predĺžený romantický víkend a možno v lete na dlhšie pozieť okolie..
Janka a Palino, Mladý pár, Dátum pobytu od 14.2.2014 do 16.2.2014
positive
Čo sa týka pomeru kvalita/cena, boli sme spokojní. Penzión bol útulný, izba priestranná a čistá. Najväčším plusom bol súkromný wellness (vírivka a fínska sauna), ktorý sme mali k dispozícii 2-krát po jednej hodine, bol útulný, čistý a cítili sme sa tam príjemne. Potešila nás aj káva a ovocný pohár zadarmo 2 dni po sebe, boli naozaj chutné. Trochu ma sklamali raňajky, ktoré neboli formou bufetu, ale sme si museli vyberať z jedálneho lístka, no spravili ich chutne. Známym by sme hotel odporučili ako príjemné, cenovo dostupné bývanie s výborným súkromným wellnessom, ale s odporúčaním, nech si radšej zaplatia iba pobyt s raňajkami a pripravia sa na nie celkom 100 % služby a pomalší personál :)
4
negative Trochu horšie to už bolo s ostatnými službami hotela, ktoré značne pokrivkávajú a chcelo by to tam zaviesť lepší systém. Mali sme polpenziu a na večeru mali na výber stále tých istých 6 jedál, z toho 3 ťažké vysmážané, takže na tretí deň sme už nemali na nič z toho chuť. Určite by sa zišlo rozšíriť ponuku, hlavne o ľahšie jedlá. Za 3 dni pobytu nám nikto neprišiel upratať izbu, doplniť WC papier... Po 3 dňoch to už na izbe aj bolo vidno, chvalabohu sme tam neboli ubytovaní týždeň. Ako negatívum sme vnímali aj silný cigaretový smrad, ktorý sa šíril z kaviarne hneď vedľa recepcie. Príliš nemysleli na izolovanie zafajčenej kaviarne od zvyšku hotela, takže smrad bolo cítiť na celom prízemí. A ešte malý bonus - 3 dni sme si pýtali na raňajky med a za 3 dni ho neboli schopní dokúpiť (z toho 2 dni boli pracovné).
why return Prečo by som sa vrátil/a? dobrá cena a hlavne výborný súkromný wellness
Petra, Mladý pár, Dátum pobytu od 22.2.2014 do 25.2.2014
positive
velmi chutná strava ústretový personál nebol problém zobrat so sebou vačšieho psíka :)
44
negative trošku hluk od hlavnej cesty
why return Prečo by som sa vrátil/a? cítili sme sa príjemne, takže kedykolvek sa radi vrátime
ivana, Mladý pár, Dátum pobytu od 28.3.2013 do 31.3.2013
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny