Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Koliba Gréta starstarstar*** - Cenník

Liptovská Sielnica 270, 032 23, Liptovská Sielnica
 

Doplňujúce informácie

 

V TOMTO ČLÁNKU rekapitulujeme všetky potrebné informácie týkajúce sa momentálnej situácie, ako aj opatrenia, ktoré vykonávame a podmienky ubytovania. 

Pozrite si všetky naše výhodné pobytové balíky.
 
Úspešné GRILOVAČKY s ľudovou hudbou - opäť v predaji. Tradičná grilovačka pred zrakom hosťa je obľúbená atrakcia návštevníkov Liptova. Koná sa každú SOBOTU, pričom vám atmosféru spríjemní živá ľudová hudba.
 

Rodinné oslavy, firemné stretnutia, kapustnice alebo len príjemné posedenie. Využite našu ponuku a zoberte svoju rodinu alebo zamestnancov k nám. Hotel Koliba Gréta*** je pre svoju výbornú polohu, rodinnú atmosféru, a komplexnú ponuku kvalitných služieb už  9 rokov vyhľadávaným hotelom pre organizovanie rodiných osláv, firemných či spoločenských podujatí. Pridajte sa k našim spokojným klientom aj vy!

 

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Tradičná liptovská kuchyňa starých materí podávaná v súlade s modernými technologickými postupmi sľubujú gastronomický zážitok.
Spolupracujeme s dodávateľmi výhradne zo Slovenska a dbáme na čerstvosť a kvalitu vybraných surovín.
Náš tím pod vedením Antona Považského zostavuje sezónny jedálny lístok 4 krát do roka a to vždy podľa dostupnosti čerstvých surovín v danom ročnom období.
K dokonalosti a zladeniu chuti dobrého jedla patrí neodmysliteľne pohár kvalitného vína. V našej vinotéke nájdete vína od rôznych slovenských vinárov. Či už od majiteľov maličkých vinárstiev, až po značky známe aj za hranicami našej krajiny. Náš ochotný personál Vám vždy rád poradí s výberom toho najvhodnejšieho vína a ovocného destilátu k Vášmu jedlu.
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.