Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Koliba Gréta*** - Cenník

Liptovská Sielnica 270, 032 23, Liptovská Sielnica
 

Doplňujúce informácie

 
Pozrite si všetky naše výhodné pobytové balíčky.
 
Máte možnosť stráviť pobyt NA LIPTOVE za výhodné CENY s top GASTRONÓMIOU a to aj s akýmkoľvek rekreačným poukazom. Neváhajte a rezervujte si ubytovanie, kým je výhodné.
 
Kontaktujte nás s otázkou na konkrétny termín s počtom dospelých a vekom detí:
kolibagreta@kolibagreta.sk +421 (0) 911 897 078.
 
Hotel Koliba Gréta*** je pre svoju výbornú polohu, rodinnú atmosféru a komplexnú ponuku kvalitných služieb vyhľadávaným hotelom pre organizovanie firemných či spoločenských podujatí.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Tradičná liptovská kuchyňa starých materí podávaná v súlade s modernými technologickými postupmi sľubujú gastronomický zážitok.
Spolupracujeme s dodávateľmi výhradne zo Slovenska a dbáme na čerstvosť a kvalitu vybraných surovín.
Náš tím zostavuje sezónny jedálny lístok 4 krát do roka a to vždy podľa dostupnosti čerstvých surovín v danom ročnom období.
K dokonalosti a zladeniu chuti dobrého jedla patrí neodmysliteľne pohár kvalitného vína. V našej vinotéke nájdete vína od rôznych slovenských vinárov. Či už od majiteľov maličkých vinárstiev, až po značky známe aj za hranicami našej krajiny. Náš ochotný personál Vám vždy rád poradí s výberom toho najvhodnejšieho vína a ovocného destilátu k Vášmu jedlu.
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny