Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Koliba Gréta starstarstar*** - Cenník

Liptovská Sielnica 270, 032 23, Liptovská Sielnica
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby kliknite prosím na Pultový cenník.

LIPTOV ponúka celoročne množstvo skvelých atrakcií ako Wellness, Kvačianska dolina, Aquapark Tatralandia, Gino paradise, Kúpele Lúčky a iné.

Ponúkame vám výhodné pobytové balíky: http://www.kolibagreta.sk/sk/baliky, ktoré sú na našom E-SHOPE za skvelé ceny. Neváhajte a ZAREZERVUJTE SI POBYT EŠTE DNES na kolibagreta@kolibagreta.sk, +421 (0) 911 897 078, www.kolibagreta.sk. Teší sa na vás náš priateľský personál :)

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - -
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Náš milý, v kroji odetý personál Vás rád privíta či už v štýlovej reštaurácii s krbom a kapacitou 60 miest alebo v samostatnom salóniku pre 20 osôb vedľa nej. Ak patríte medzi tých, ktorým lepšie trávi na čerstvom vzduchu, radi Vás usadíme na príjemnú terasu s kapacitou 60 miest a nádherným výhľadom na Liptovskú Maru. Starostlivo pripravený jedálny lístok určite uspokojí svojou pestrosťou a špecialitami každého gurmána.
Koliba Gréta*** je pre svoju rodinnú atmosféru, komplexnú ponuku služieb a výbornú polohu vyhľadávaným hotelom pre organizovanie rodinných a iných osláv. Rozmanitosť spojená s tradíciou a technológiou dneška, toto všetko podčiarkneme a výsledkom je ozajstná hostina s gurmánskym zážitkom.
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport