Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Prameň starstar** - Recenzie

K.Braxatorisa 8, 962 71, Dudince
 

Hodnotenie 95 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 95%
Služby 100%
Čistota 90%
Komfort 90%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Hotel a jeho zamestnanci sa maximálne starali o našu spokojnosť. Výber z menu bola dobrá, jedlo pekne upravené a chutne pripravené. Ubytovanie slušné, čisté. Okolie ako zo škatuľky, v záhrade hotela kvitnúce tulipány, veľkonočná zaujímavá výzdoba v recepcii, v jedálni. Po obede ku kávičke koláčik čerstvo upečený. Vírivka a bazén čistý, teplučká voda a vždy prišiel "nakuknúť" niekto, či sme v zdraví vo vírivke. Nakoľko má hotel aj zahraničnú klientelu, dvojjazyčne upozornenia boli všade, aj vo výťahu. Veľkonočný pobyt odporúčam každému, kto si chce naozaj oddýchnuť.
1
negative Jediný problém bol, kam s mokrými plavkami a uterákmi, ak sme nechceli, aby voda z mokrých plaviek kvapkala na parkety v izbe. Na balkóne sa nám v apríli plavky neuschli. Chýbal nám sušič na prádlo a zopár štipcom na prádlo.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Vynikajúca strava, krásne okolie, pohoda, ticho, relax, ponúkané služby...
Tatiana, S priateľmi, Dátum pobytu od 13.4.2017 do 17.4.2017
positive
Vikend v hoteli Pramen hodnotime s manzelom velmi,velmi pozitivne.Boli sme tam 1.x a urcite sa este vratime.S takym pristupom personalu sme sa uz teda davno nestretli,vsetci boli milí a ustretoví.Wellnes vyborny,izby ciste.Uz sa tesim na cas straveny opat v Prameni😆
1
negative Nenaslo sa nic,s cim by som bola nespokojna
why return Prečo by som sa vrátil/a? Pre ten neskutocny pokoj a oddych
Iveta, Mladý pár, Dátum pobytu od 12.2.2016 do 14.2.2016
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.