Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Prameň starstar** - Recenzie

K.Braxatorisa 8, 962 71, Dudince
 

Hodnotenie 96 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 95%
Služby 100%
Čistota 90%
Komfort 90%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 100%

positive
Hotel a jeho zamestnanci sa maximálne starali o našu spokojnosť. Výber z menu bola dobrá, jedlo pekne upravené a chutne pripravené. Ubytovanie slušné, čisté. Okolie ako zo škatuľky, v záhrade hotela kvitnúce tulipány, veľkonočná zaujímavá výzdoba v recepcii, v jedálni. Po obede ku kávičke koláčik čerstvo upečený. Vírivka a bazén čistý, teplučká voda a vždy prišiel "nakuknúť" niekto, či sme v zdraví vo vírivke. Nakoľko má hotel aj zahraničnú klientelu, dvojjazyčne upozornenia boli všade, aj vo výťahu. Veľkonočný pobyt odporúčam každému, kto si chce naozaj oddýchnuť.
10
negative Jediný problém bol, kam s mokrými plavkami a uterákmi, ak sme nechceli, aby voda z mokrých plaviek kvapkala na parkety v izbe. Na balkóne sa nám v apríli plavky neuschli. Chýbal nám sušič na prádlo a zopár štipcom na prádlo.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Vynikajúca strava, krásne okolie, pohoda, ticho, relax, ponúkané služby...
Tatiana, S priateľmi, Dátum pobytu od 13.4.2017 do 17.4.2017
positive
Vikend v hoteli Pramen hodnotime s manzelom velmi,velmi pozitivne.Boli sme tam 1.x a urcite sa este vratime.S takym pristupom personalu sme sa uz teda davno nestretli,vsetci boli milí a ustretoví.Wellnes vyborny,izby ciste.Uz sa tesim na cas straveny opat v Prameni😆
4
negative Nenaslo sa nic,s cim by som bola nespokojna
why return Prečo by som sa vrátil/a? Pre ten neskutocny pokoj a oddych
Iveta, Mladý pár, Dátum pobytu od 12.2.2016 do 14.2.2016
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov