Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - SOREA MARMOT starstar**

Demänovská Dolina , 032 51, Demänovská Dolina
 
Hotel

Nový názov hotela v novom šate! Po kompletnej vonkajšej úprave a rekonštrukcii si Hotel ** SOREA MARMOT (bývalý hotel SOREA Ján Šverma) v Demänovskej Doline ponecháva dve hviezdy a prevádzku len počas zimnej sezóny.

Hotel** SOREA MARMOT ponúka saunu, masáže, stolný tenis, stolný futbal, biliard, detský kútik, požičovňu lyží, ski servis a odvoz k zjazdovkám. Obnovený hotel dostal názov v duchu filozofie pomenovávania zariadení podľa miestnych prírodných zvláštností. V tomto prípade ide o endemického svišťa vrchovského tatranského (marmota marmota). A práve toto milé horské zvieratko sa stalo maskotom nášho hotela. Pre najmenších hostí je v detskom kútiku, resp. v spoločných priestoroch hotela pripravené premietanie známeho animovaného seriálu „Tri svište“, kde je hlavnou témou ochrana prírody a šibalstvá malých svišťov. Nebudú chýbať ani omaľovánky so svištíkmi a drobné upomienkové predmety.

Hotel ** SOREA MARMOT je situovaný v lyžiarskom a turistickom stredisku nízkotatranského národného parku v Demänovskej Doline, v blízkosti novej kabínkovej lanovky zimného strediska Jasná Nízke Tatry. Demänovská dolina je jednou z najpôvabnejších a najnavštevovanejších dolín Nízkych Tatier a ponúka ideálne podmienky pre zimnú a letnú turistiku a zimné športy.

Lokalita hotela a blízkosť lyžiarskych tratí a vlekov ho taktiež predurčuje na organizovanie lyžiarskych výcvikov pre kolektívy detí a mládeže.

Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, svadieb, promócií či osláv pracovných a životných jubileí. Podľa Vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.

Soreu sme si pred rokom vybrali preto, že sa nachádza v peknej prírode a je vhodným ubytkom pre rodiny. Každý sme si tu niečo našli. Páčil sa nám detský kútik, biliard a taktiež masáže. S jedlom sme boli spokojní, izby boli ozaj pekne zariadené. Tento rok máme v pláne sa vrátiť.
Maťa
93%
07.11.2014

Hotel SOREA MARMOT zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 206Kapacita reštaurácie: 153Kapacita kaviarne: 97

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaPsom vstup povolenýDenný barBaby friendlyNefajčiarske prostredieKaviareňZmenáreňSuveníryParkovisko
Hotelová reštaurácia s kapacitou 153 miest s možnosťou rozšírenia kapacity prepojením s kaviarňou, potom je kapacita 250 miest. Raňajky sú servírované vo forme bufetových stolov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu.
Príjemné posedenie nájdu hoteloví hostia v aperitív bare.
Parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom, je nestrážené a neplatené.
Možnosť bezplatného požičania žehličky a fénu.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónChladnička
Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, rodinné izby (prepojené izby dvojlôžkové a dvojlôžkové s prístelkou) izby sú vybavené sprchou a WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBiliardBežkovanieZber húbKrytý bazénStolný tenisSki servisŠkola v prírodeDetský tábor
Lokalita hotela a blízkosť lyžiarskych tratí a vlekov ho taktiež predurčuje na organizovanie lyžiarskych výcvikov pre kolektívy detí a mládeže.
Počas pobytu majú hoteloví hostia možnosť využívať so zľavou krytý bazén s termálnou vodou v hoteli SOREA MÁJ (25 km). Požičovňa lyží a ski servis je v priestoroch hotela.
Na požiadanie pre vás zabezpečíme vysokohorské túry s horským vodcom, paragliding, lyžiarsku školu.

Možnosti wellness

MasážSauna

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, svadieb, karov, promócií či osláv pracovných a životných jubileí. Podľa Vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Demänovská Dolina
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.