Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Gabriel - Recenzie

Nový Smokovec 6, 062 01, Vysoké Tatry
 

Hodnotenie 55 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 55%
Služby 55%
Čistota 55%
Komfort 55%
Pomer cena/hodnota 55%
Celkovo 60%

positive
Pochváliť môžem prostredie. Naokolo je krásna príroda. Ďalej bezproblémový prístup na internet, wifi. Verím, že v samotnom penzióne Gabriel to vyzerá, aj je lepšie, ale pobyt v tejto prístavbe, ktorá sa nachádza hneď vedľa tohto penziónu bol hrozný.
0
negative Uponáhľaný nestarostlivý majiteľ, postele neboli nejako pekne ustlané, akoby v nich niekto predtým bol, nábytok v izbe bol starý, telka bola veľmi malá a hučala, na zemi bol koberček, na ktorom bolo množstvo omrviniek (priložím fotku). WC nebolo spláchnuté. uteráky boli mokré a použité, kôš bol nevynesený, nachádzal sa v ňom obal od prezervatívu, strašná zima v izbe číslo 12 a v kuchynke. Nikdy sa tam nechcem a ani nechystám vrátiť. Najviac smutné je, že tento pobyt nás vyšiel na 50€. 50€ na jednu noc za dve osoby za toto? To je niečo strašné. Som neskutočne sklamaná a vytočená. Rozhodne toto ubytovanie neodporúčam a na pobyt v ňom chcem čo najskôr zabudnúť!
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nevrátila by som sa!
Nina, Mladý pár, Dátum pobytu od 15.12.2018 do 16.12.2018
positive
Mimoriadne prijemne ubytovanie v zrubovom domceku mimo hlavnej budovy penzionu. Vyhoda kuchynky s chladnickou, moznosti parkovania, par minut peso od znamych miest v Starom Smokovci. Pri najblizsej prilezitosti berieme aj svoju zlatu retrieverku, nestava sa casto, aby clovek natrafil na dog-friendly ubytovacie zariadenie.
16
negative Privitali by sme moznost objednania ranajok ci WiFi
Alexander, Mladý pár, Dátum pobytu od 23.7.2010 do 25.10.2010
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.