Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Juliana - Recenzie

Zemplínska Šírava - Kamenec , 072 36, Kaluža
 

Hodnotenie 55 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 55%
Služby 55%
Čistota 55%
Komfort 50%
Pomer cena/hodnota 55%
Celkovo 60%

positive
Pozitíva sme žiaľ nenašli.
0
negative Po príchode sme sa usadili v nefajčiarskej časti, ktorá vďaka otvoreným dverám do časti fajčiarskej bola plná dymu a smradu. Napriek našim niekoľkým pokusom aby dvere boli zatvorené personál vždy s mimoriadnou neochotou len odvrkol že v žiadnom prípade a to že nám vadí smrad z cigariet pri jedení vyriešili len s "ta bohužiaľ". Po tom, ako nás odmietli presadiť na iné miesto sme znechutený odišli. Za mňa mimoriadne negatívny zážitok, ktorý prerazil akékoľvek dno a ktorý som ani neveril že môže nastať niekde inde ako v poslednej cenovej. Nepríjemný personál, zanedbané prostredie dotvorené všeobecne prítomým cigaretovým dymom. Neviem si predstaviť, ako toto miesto môžu navštevovať rodiny s malými deťmi.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nádherná ukážka nefungujúcich služieb deväťdesiatych rokov. Hotový skanzen.
Dávid, Skupina, Dátum pobytu od 6.7.2018 do 7.7.2018
positive
Byvali sme v apartmanovom bungalove. Velmi pekne ubytovanie. V penzione je velmi mili personal, taktiez dobra kuchyna. V objekte sa nachadza vnutorny bazen, sauna, jacuzzi. Vrelo odporucam, iste sa tam este vratime
6
negative ziadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? Velmi dobre sme sa tam citili
Marian, Rodina s malými deťmi, Dátum pobytu od 7.8.2013 do 10.8.2013
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.