Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Lindava - Recenzie

Jablonecká 2, 900 86, Budmerice
 

Hodnotenie 81 %

5 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 82%
Služby 82%
Čistota 80%
Komfort 78%
Pomer cena/hodnota 82%
Celkovo 82%

positive
Pohodlna velmi dobre vybavena izba,dostatok sukromia.Ranajky boli OK,privetivy personal,vyborny parking.Mozeme odporucit.
27
negative .
why return Prečo by som sa vrátil/a? Spokojnost s penzionom, dobra loklaita.
Palo L., Skupina, Dátum pobytu od 18.7.2022 do 21.7.2022
positive
vsetko bolo v poriadku. izby ciste, ranajky chutne. ubytovanie aj odubytovanie prebehlo ok. za tu cenu odporucam vsetkym.
199
negative ziadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? Vyborny pomer cena - vykon
Juraj, S priateľmi, Dátum pobytu od 21.5.2016 do 22.5.2016
positive
Dovoľte mi, aby som ako zástupca Penziónu Lindava reagoval na recenziu pána Richarda. S hosťom p. Richardom sme boli telefonicky dohodnutí na príchod o 1:30 hod. a tým, že ak by sa niečo zmenilo zavolá. Nakoľko sa do 1:40 nikto neohlásil, šiel som spať a nemusím vysvetľovať, ako zaspí človek po 16-18 hodinách v práci. Jednoducho som telefón nepočul, a hosť sa neozval do 1:30, jeho prvé až deviate zavolanie začínalo 1:59. To, že mi zavolal nejaký okoloidúci a ja som odpovedal, že s tým nič nemám je nepravda, pretože som s nikým nehovoril. V mene Penziónu Lindava sa ospravedlňujem pánovi Richardovi za spôsobené nepríjemnosti, ale bohužiaľ veľa potencionálnych hostí sme čakali aj do 4:00 a oni bez zavolania a zrušenia príchodu vôbec neprišli a my sme čakali márne, čo sa nedá robiť vždy. Mrzí nás, že teraz to bolo opačne ale z našej strany bola dohoda dodržaná.
79
negative -
why return Prečo by som sa vrátil/a? Ak sa rozhodnete nás opäť navštíviť, urobíme všetko preto aby ste boli spokojný.
Penzión Lindava, Jednotlivec, Dátum pobytu od 7.8.2015 do 8.8.2015
positive
žiadne
0
negative Neviem, ako hodnotiť prístup personálu a majiteľa ku zákazníkom, ale predpokladal som, že na Slovensku sa toto nemôže stať. V dohodnutom čase príchodu na ubytovanie o 01:30 (v noci) mi nikto neotvoril a telefón bol vypnutý. Po rozhovore s majiteľom, ktorému zavolal jeden ochotný okoloidúci, za čo mu ďakujem, som sa dozvedel, že majiteľ s tým nič nemá. Takže ma nechal na ulici. Zohnať ubytovanie o 2:00 v noci v okolí Budmeríc je dosť náročné, tak som sa musel nevyspatý vrátiť 130 km domov na motorke. SMSkou som sa dožadoval vysvetlenia, niekto nereagoval. Dúfam, že si niečo podobné zažijú. Ďakujem chalanom z blízkeho autoservisu, že mi dobili baterku na motorke (lebo keď sa niečo kašle, tak sa to kašle celé).
why return Prečo by som sa vrátil/a? nevratil by som sa
Richard, Jednotlivec, Dátum pobytu od 7.8.2015 do 8.8.2015
positive
V pohode ubytko, chvalime.
137
negative nic
why return Prečo by som sa vrátil/a? urcite prideme zase sem, vsetko OK
Janči, Skupina, Dátum pobytu od 15.10.2012 do 31.10.2012
 
Reklama

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny