Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Murovaný dom Kosar

Kurtaserská 166/29, 932 01, Veľký Meder
 
Chata

Ubytovanie len 300 m od Thermál Corvinus Veľký Meder. Murovaný dom je vhodný pre rodiny s deťmi a skupinové pobyty.

Murovaný dom poskytuje celoročné ubytovanie v 1x 5 lôžkových a 1x 4 lôžkových izbách na prízemí, a v 1x 5 lôžkových a 1x 3 lôžkových izbách na poschodí. Každá izba je vybavená kuchynským kútom (dvojplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra), vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC) a televízor. Prístup na internet bez poplatku. Parkovanie zabezpečené vo dvore, ktoré je chránené kamerovým systémom. Vo dvore sa nachádza záhradný grill, altánok a ihrisko pre malé deti. V prípade potreby zabezpečíme pre hostí čierne čipové náramky k vstupu na kúpalisko.

Chodíme sem každé leto lebo je tu super.
Milan
95%
25.09.2014

Murovaný dom Kosar zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 17

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoKrbParkovisko
Parkovanie zabezpečené vo dvore, ktoré je chránené kamerovým systémom. Vo dvore sa nachádza záhradný grill, altánok a ihrisko pre malé deti.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoTenisStolný tenis
Thermal Corvinus Veľký Meder sa nachádza na okraji mesta. Nájdete tu množstvo bazénov, 3 vonkajšie bazény (detský, plavecký, taliansky), 4 vnútorné a 2 polokryté s teplotou termálnej vody 26 – 37 °C, celkovo 5 tobogánov, vrátane 2 celoročných v krytej časti komplexu, ako aj volejbalové (nohejbalové) a futbalové ihrisko. V prípade záujemu zabezpečíme hosťom čipové náramky na vstup na kúpalisko.

Možnosti wellness

Solárium, masáž.

V zariadení sa možno dohovoriť

ČeskyMaďarsky
Slovensky.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Veľký Meder
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.