Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA MARMOT starstar**

Demänovská Dolina 104, 032 51, Demänovská Dolina
 
Hotel

Hotel SOREA MARMOT is situated in the ski resort of Low Tatras National Park - Demanovska valley, near the one of the best winter resorts in Slovakia - Jasna. Demanovska valley is one of the most charming and visited valleys in the Low Tatras and is ideal for winter and summer hiking and winter sports.

Hotel SOREA MARMOT is situated in the ski resort of Low Tatras National Park - Demanovska valley, near the one of the best winter resorts in Slovakia - Jasna. Demanovska valley is one of the most charming and visited valleys in the Low Tatras and is ideal for winter and summer hiking and winter sports.

Zobraziť viac

Soreu sme si pred rokom vybrali preto, že sa nachádza v peknej prírode a je vhodným ubytkom pre rodiny. Každý sme si tu niečo našli. Páčil sa nám detský kútik, biliard a taktiež masáže. S jedlom sme boli spokojní, izby boli ozaj pekne zariadené. Tento rok máme v pláne sa vrátiť.
Maťa
93%
07.11.2014

Hotel SOREA MARMOT contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 206Kapacita reštaurácie: 153Kapacita kaviarne: 97

Facility equipment

depositrestaurantenter dogbar daybabynon smoking areascaffeexchangesouvenirparking place not guarded
Hotelová reštaurácia s kapacitou 153 miest s možnosťou rozšírenia kapacity prepojením s kaviarňou, potom je kapacita 250 miest. Raňajky sú servírované vo forme bufetových stolov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu.
Príjemné posedenie nájdu hoteloví hostia v aperitív bare.
Parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom, je nestrážené a neplatené.
Možnosť bezplatného požičania žehličky a fénu.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephonefridge
Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, rodinné izby (prepojené izby dvojlôžkové a dvojlôžkové s prístelkou) izby sú vybavené sprchou a WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón.

Sports facilities

skiingrentalbiliardcrosscountry skiingpooltable tennisski service
Lokalita hotela a blízkosť lyžiarskych tratí a vlekov ho taktiež predurčuje na organizovanie lyžiarskych výcvikov pre kolektívy detí a mládeže. Požičovňa lyží a ski servis je v priestoroch hotela.
Na požiadanie pre vás zabezpečíme vysokohorské túry s horským vodcom, paragliding, lyžiarsku školu.

Wellness options

massagesauna
Počas pobytu majú hoteloví hostia možnosť využívať so zľavou WELLNESS EUPHORIA v Hoteli*** SOREA SNP.

The facility is spoken

speak englishspeak germany

Congressional options

Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, svadieb, karov, promócií či osláv pracovných a životných jubileí. Podľa Vašich požiadaviek zorganizujeme a pripravíme akúkoľvek slávnostnú akciu, na ktorú určite nezabudnete.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Demänovská Dolina
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny