registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Apartmány SKALKA - zimná dovolenka

Žiada sa vám na chvíľu odreagovať od bežných starostí alebo máte všetkého dosť? Vypnite notebooky, tablety, smartfóny a buďte aspoň pár dní “dočasne nedostupní.” Zbaľte lyže, bežky, sánky, rodinu a vyrazte na čerstvý vzduch. Za čarovnou zasneženou prírodou a skvelou lyžovačkou nemusíte vycestovať do Álp a ešte ďalej. Dokonalé podmienky na zimnú dovolenku nájdete aj u nás doma. Stačí si len správne vybrať. Ak vás bavia miesta, ktoré nie sú preplnené turistami, pohodlie a oddych po lyžovačke nájdete napríklad aj v malej podhorskej dedinke Mýto pod Ďumbierom, poskytnú vám ho Apartmány SKALKA. Vysnívaná dovolenka plná relaxu  - príjemná slovenská realita - sa môže začať.

Apartmánový dom SKALKA, ubytovanie Nízke Tatry, ponúka vďaka svojej výhodnej polohe a nadštandardnému vybaveniu dokonalé prostredie pre príjemnú dovolenku. Jeho komplexné vybavenie tvorí kuchyňa s jedálenskou časťou prepojenou s veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom a pohodlným posedením. Nechýba LCD televízor, CD/DVD prehrávač a spoločenské hry. Pre rodiny s deťmi je pripravený detský kútik s hračkami, detská postieľka, jedálenská stolička. V dome je taktiež priestor pre odkladanie lyží, k dispozícii sú aj sušiče lyžiarok. Interiér Apartmánového domu SKALKA je veľmi útulný a pekný nielen na fotkách.  

Výber strediska na kvalitnú lyžovačku v blízkom okolí Apartmánov SKALKA je veľký. Pár minút jazdy autom a ste na svahu. Priamo v obci je 1 km vzdialené Ski Centrum Mýto, poskytujúce modernú 4-sedačkovú lanovku a 5 lyžiarskych tratí pre začiatočníkov aj pre náročnejších lyžiarov. Súčasťou strediska je aj lyžiarska škola, požičovňa lyží, ski servis a reštaurácia. Blízko sa nachádzajú aj ďalšie strediská: areál Ski Tále (4 km), SKI Čertovica Vyšná Boca (13 km) alebo SKI Čierny Balog (18 km). 

Pre mnohých fanúšikov zimných športov sa na čele rebríčka ocitlo stredisko Jasná Nízke Tatry. Južná strana Chopku – Krupová je vzdialená od Apartmánov SKALKA 12 km. Na vrchol vás dopraví 15 miestna kabínková lanovka Kosodrevina – Chopok. Privíta vás panoramatická reštaurácia Rotunda a skoro 50 kilometrov zasnežovaných upravovaných zjazdoviek. Obidve strany Chopku -  južná a severná - sú prepojené lanovkou, takže horehronskí návštevníci si môžu užiť všetky atrakcie najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku. Jasná nezaspáva na vavrínoch, jej popularita stále rastie. Zašportujú si v nej všetci, dospelí aj deti, na miernych svahoch tí, ktorí sa ešte len začali učiť lyžovať, na zjazdovkách pokročilí. V stredisku sa venuje začiatočníkom aj niekoľko inštruktorov.

Vychutnajte si čaro okamihu, keď na kopci na chvíľu zastanete, pokocháte sa výhľadom na okolitú krajinu a pohľadom na slnko trblietajúce sa na snehu. A potom podvečer, keď si bez zhonu spolu s rodinou alebo priateľmi vypijete šálku čaju, kávy alebo pohár dobrého vína v teplúčku pri krbe. Všade dobre, v Apartmánoch SKALKA ako doma.

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk a Ubytovanie.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a užite si dokonalú zimnú dovolenku na Slovensku!