registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Jarná únava? Doprajte si wellness

25.04.2024

Cítite sa unavení, potrebujete načerpať pozitívnu energiu, odreagovať sa od každodenného zhonu? Ako si spríjemniť víkendy v daždivom počasí? Masáže a voňavé zábaly, sauny a vírivky - príjemná predstava relaxu. Vyberte si wellness pobytový balík a vďaka účinkom termálnej vody a ponuke procedúr načerpajte nové sily.

Zobraziť viac

Pobyty so Štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov rok 2024

25.04.2024

Predaj Pobytov so Štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR od 198 € /pobyt. Pobyty pre dôchodcov SR so štátnou účelovou dotáciou 100 € na 1 pobyt /1 osoba v hoteloch SOREA, v hoteli Zámok Topoľčianky a v hoteli Flóra Trenčianske Teplice.

Zobraziť viac

Piešťany - pohodové mesto na oddych

03.03.2024

Hľadáte pohodové miesto na Slovensku, kde môžete stráviť dovolenku alebo zopár oddychových dní? Vyberte si  Piešťany - mestečko na rieke Váh s príjemnou klímou, známe termálnymi prameňmi a sírnym liečivým bahnom. Svojou typickou pokojnou kúpeľnou atmosférou, udržiavanou zeleňou, poletujúcimi čajkami pri Kolonádovom moste, promenádnymi koncertami, pešou zónou s množstvom útulných kaviarní a možnosťami aktívneho oddychu, sú ideálnym miestom na rekreáciu.

Zobraziť viac

Zaujímavé zákutia ukryté v Rajeckej doline

28.02.2024

Láka vás prebúdzajúca sa príroda na potulky pokojnou krajinou, popretkávanou turistickými chodníčkami či trasami vhodnými na cykloturistiku? Mnoho zákutí, ktoré stoja za ich objavenie a preskúmanie, nájdete v Rajeckej doline, ktorá je súčasťou regiónu Horné Považie. Vhodnou túrou bude určite vychádzka na vrchol Kľaku s panoramatickým výhľadom na okolie, s možnosťou vidieť Kľacký vodopád.

Zobraziť viac

Severovýchod čaká dobrú zimnú sezónu.

28.11.2023

Severovýchod Slovenska čaká dobrú zimnú sezónu. Príďte si zalyžovať, oddýchnuť vo wellness, obdivovať pamiatky UNESCO. Zimné mesiace na prelome rokov bývajú pre cestovný ruch na severovýchode Slovenska menej vyťažené ako v lete, ale na svoje si prídu milovníci prírody, športu, zábavy, kultúry i starostlivosti o  zdravie.

 

Zobraziť viac

Čertovsky dobrá zimná dovolenka na Slovensku

17.11.2023

Aj vy patríte k nedočkavcom, ktorí sledujú live stream na webkamerách lyžiarskych stredísk, ako pribúda sneh? Tešíte sa, keď na svahoch zbadáte ratraky pripravujúce čerstvo upravenú nedotknutú zjazdovku? Radi si po dni strávenom na svahu zohrejete kosti vo wellness a pochutnáte na vynikajúcej lahodnej večeri? 

Zobraziť viac

Zimný relax v Nízkych Tatrách

03.11.2023

Plánujete zimný relax a tešíte sa, keď zbalíte lyže, bežky, sánky, rodinu, vyrazíte na čerstvý vzduch, za oddychom, zasneženou prírodou a skvelou lyžovačkou? Vypnete notebooky, tablety, smartfóny a budete aspoň pár dní “dočasne nedostupní“?

Zobraziť viac

Malý raj bikerov na Severovýchode Slovenska. Užite si s bicyklom okolie Bardejova a Svidníka.

25.07.2023

Relatívne menšiu, ale zato dobre vybavenú lokalitu pre bikerov vybudovali na severovýchode Slovenska v okolí Bardejova a Bardejovských Kúpeľov.

Zobraziť viac

Dovolenka na horách

09.03.2023

Čo takto dať si pauzu a vypadnúť na pár dní von? Hľadáte miesto, kde sa nadýchate čistého vzduchu s vôňou ihličia, kde vás pobyt v prírode nabije energiou? Miesto, kde máte na dosah Tatry Vysoké, Západné, Nízke a zároveň i Liptov so všetkými atrakciami?

Zobraziť viac

Rusínske slávnosti, Bardejovský jarmok i Kúpeľné dni

09.03.2023

Rusínske slávnosti, Bardejovský jarmok i Kúpeľné dni sa pripravujú v plnom lesku. Kultúrne podujatia severovýchodu Slovenska opäť bohaté. Minuloročný návrat kultúrnych podujatí po dvoj až trojročných prestávkach, spôsobených proticovidovými opatreniami, bol celkom sľubný. Početnosť podujatí, ani návštevnosť, však nedosahovali predcovidové čísla.

Zobraziť viac

Pages