Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA REGIA starstarstarstar****

Kráľovské údolie 6, 814 21, Bratislava
 
Hotel

The air-conditioned hotel after total renovation - accommodation capacity is 137 beds, 84 beds in 62 rooms and 8 apartments in the Standard category and business. Each room has its own bathroom (separate bathroom with shower and separate toilet), balcony, TV / SAT, telephone, suites and all rooms are equipped with mini-fridge, hotel has three barrier-free rooms, free WIFI internet access.

The air-conditioned hotel after total renovation - accommodation capacity is 137 beds, 84 beds in 62 rooms and 8 apartments in the Standard category and business. Each room has its own bathroom (separate bathroom with shower and separate toilet), balcony, TV / SAT, telephone, suites and all rooms are equipped with mini-fridge, hotel has three barrier-free rooms, free WIFI internet access.

Zobraziť viac

Páčilo sa nám, že od mesta sme boli vzdialení len kúsok, takže sme sa nemuseli riadiť autobusovou dopravou. Jedlo chutné, víno taktiež, a čo označím za veľké + je nefajčiarske prostredie.
Janka
95%
07.11.2014

Hotel SOREA REGIA contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 137Kapacita baru: 50Kapacita reštaurácie: 200Školiace miesta: 200Kapacita kaviarne: 200Kapacita salóniku: 40Kapacita kongresovových priestorov: 200Prístelky: 84

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantparking place guardeddrycleanerenter dogbar daybar nightnon smoking areasvineroomcaffegarden sittinggrillexchangesouveniradvertising brochuresshop chemistair conditioningsaunagourman
Hotelová reštaurácia s kapacitou 200 miest, moderná gastronómia, pestrá ponuka à la carte, jedlá regionálnej kuchyne, široká ponuka lahodných vín a nápojov, možnosť vychutnať si certifikovanú značku kávy FILICORI ZECCHINI, salónik HUBERT s kapacitou 30 miest (možnosť sedenia na letnej terase pre 50 osôb), salónik KM I. a KM II., letná terasa na I. poschodí 50 miest, hotelový bar.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedair conditionminibarinternet
Štruktúra a kategória izieb:
izby typu BUSINESS, izby typu STANDARD, apartmány BUSINESS, apartmány STANDARD.
Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC), balkónom, TV SAT, telefónom, minibarom, trezorom a sušičom vlasov. Hotel disponuje tromi bezbariérovými izbami. Bezplatné internetové pripojenie WiFi v spoločenských priestoroch hotela (lobby bar, reštaurácia, kongresová sála), internetové pripojenie na izbách.

Sports facilities

pooltermalpoolvolleyballfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingbowlingbiliardskatingfitnesstennistable tennis
Športové možnosti sú v okolí.

Wellness options

massage
Od 3.9.2019 sa v hoteli SOREA REGIA nachádza ajurvédske masážne centrum AYUR GANESH charakteristické celkovou očistou tela a upokojením mysle. Masáže poskytujú originálni ajurvédski terapeuti, pochádzajúci z indického štátu Kerala, kolísky ajurvédy.

RELAXX – najväčšie bratislavské relaxačné centrum s výhľadom na celú Bratislavu (20 m plavecký bazén, jacuzzi, fínska sauna, biosauna, aroma para – hamman, dámska relaxácia s jacuzzi a fínskou saunou, oddychová zóna) – cca 4 km od hotela, oproti nákupnému centru Aupark.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak hungarianspeak russian

Congressional options

sound systemspecial lightingDVD plyerpanell halldance floorstagecloakroomtranslatorcopyingorganizing servicessecretarial servicesphotographcomputerprojection screeninternettelevisionmicrophonescreenflip chart
Hotel **** SOREA REGIA v Bratislave je vďaka svojej polohe v blízkosti historického centra a kongresového centra INCHEBA ideálny na organizovanie konferencií, seminárov a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií.
Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv.
Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, coffee break) a v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví atraktívne kultúrne a zábavné programy.
V prípade záujmu o spojenie kongresových akcií s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer).
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Bratislava
 
Advertisement
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.