Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Villa Rosa B&B

Jesenského 6, 929 01, Dunajská Streda
 
Boarding house

Pension and restaurant Villa Rosa in Dunajska Streda a Provençal country house atmosphere, pleasant environment where we offer accommodation to business travellers or families with children. Rooms are fabulous. The restaurant has wide range choices of home cooking.

Pension and restaurant Villa Rosa in Dunajska Streda a Provençal country house atmosphere, pleasant environment where we offer accommodation to business travellers or families with children. Rooms are fabulous. The restaurant has wide range choices of home cooking.

Zobraziť viac

Nádherné prostredie, príjemné ubytovanie, veľmi dobrá kuchyňa, spokojnosť nadovšetko. ďakujeme, radi prídeme zase.
Olinka a Peťo
100%
24.09.2012

Villa Rosa B&B contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 12Kapacita reštaurácie: 60Kapacita kaviarne: 17Kapacita salóniku: 22Prístelky: 11

Facility equipment

depositrestaurantsmoking/non smoking areagaragecaffegarden sittinggrillparking place not guardedair conditioninggourman
Z terasy salónika sa núka pohľad na záhradu so zeleňou a rozáriom. Pri príjemnom posedení na terase si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky jedál pripravených z regionálnych surovín. Prežite letné horúčavy v záhradnej reštaurácii, kde sa pri chutných jedlách môžete občerstviť chladivými nápojmi. Ochutnajte domáce limonády, ktoré sa pripravujú z čerstvého ovocia priamo z našich ovocných sadov! V dobovej peci pečieme chlieb, posúchy, mäso, zeleninu. Na grile sa chystajú dobroty voňavé od dymu dreveného uhlia. Svojich priateľov, alebo obchodných partnerov môžete pohostiť v rámci záhradnej párty.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneaudiovideotechnologyextra bedair conditionminibarfridgeinternet
Hostia majú k dispozícií päť izieb a jeden apartmán. Villa má atmosféru vidieckych domov, na stenách nájdeme všetky základné odtiene žitnoostrovskej farebnej palety. Každá izba dostala svoj názov podľa inej ruže. Baldachýnovú posteľ ružovej izby si obľúbili najmä mladomanželia. V modrej izbe je na posteľnej prikrývke zobrazený pastiersky výjav. Postele a zábradlia z kovaného železa sú výsledkom umeleckej práce. Priestranné dvojposteľové izby (v prípade požiadavky aj prístelka) sú vybavené wifi prístupom, televíznym prijímačom, minibarom, sušičom na vlasy a nastaviteľnou klimatizáciou.

Sports facilities

pooltermalpoolfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingwatersportsfitnesstennisfishing
Žitný ostrov láka návštevníkov svojou termálnou vodou a ramenami rieky Dunaj. Thermalpark termálne kúpalisko každoročne pritiahne množstvo rekreantov. Thermalpark sa nachádza 2,1 km od našej reštaurácie a penziónu.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak czekspeak hungarian

Congressional options

V dnešnej dobe sú v móde vintage svadby. Interiér dunajskostredského penzia Villa Rosa je na to stvorený. Vy nemusíte nič organizovať len dátum a počet účastníkov.

My so svojimi nápadmi a na základe bohatých skúseností pripravíme pre Vás takú ponuku, ktorá najviac vyhovuje Vaším požiadavkám a finančným možnostiam. Dáme si záležať na detailoch: pri prestieraní nesmú chýbať na tanieroch darčekové krabičky, v lete sú servítky zdobené levanduľou. Zostavenie menu je v každom prípade individuálne, pri jeho zostavení Vám pomôžeme svojimi kreatívnymi nápadmi a odporučíme kvalitný výber jedál. K udalosti dokážeme zabezpečiť vyhovujúcu kapelu alebo DJ, taktiež vyzdobenie sály živými kvetmi a dekoráciou.

K dispozícií máme terasu, salónik, a veľkú miestnosť (kde sa zmestí 70-80 osôb), raňajkáreň a záhradu. V prípade menších svadieb si pár väčšinou vyberie salónik, kde sa zmestí 20 osôb. Salónik sa otvára do terasy, kde si hostia v prípade pekného počasia môžu dopriať kávu a zákusky. Niekedy tam na olovrant prestierame švédske stoly a lavice vyzdobíme kvetmi z našej záhrady.

V letných mesiacoch pre zákusky zabezpečíme chladiarenské auto. A ako DARČEK OD NÁS: mladomanželia majú jednu noc zdarma v našom novomanželskom apartmáne. Už odrána zabezpečíme mladomanželom jednu izbu, kde sa v kľude môžu pripraviť na ich veľký deň! K fotografovaniu vám ako kulisa poslúži interiér, izby a prekrásna záhrada so zeleňou a rozáriom.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Dunajská Streda
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny