Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Apartmány Centro

Hollého 2001/14,, 921 01, Piešťany
 
Apartment
Je to tu príjemné a výborne vybavené. Ocenili sme pre syna detskú posteľku, hračky a možnosť oprať malému veci v práčke, aj klímu. Veľmi ústretové jednanie majiteľa a tiché prostredie, proste pať hviezdičiek. Ďakujeme ešte raz a pozdravujeme vás z Košíc.
MOnika
98%
10.10.2019

Apartmány Centro contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 12

Facility equipment

disabled equipmententer dogbabynon smoking areasgarden sittinggrillparking place not guardedair conditioning
V obidvoch apartmánoch je možné bezplatne sa pripojiť k internetovej WiFi sieti. K dispozícii je aj posedenie na terase v záhrade a možnosť využiť príslušenstvo na grilovanie. Pre deti sú pripravené hračky. Len u nás si môžete zapožičať zdarma dve kolobežky a za poplatok dva bicykle, dva e-bike treky alebo autosedačky. Parkovanie vozidiel je priamo pri objekte.

Facility room

social equipment in every roomradiokitchenTVaudiovideotechnologyextra bedair conditionfridgeinternet
V 4-lôžkovom apartmáne je pre hostí k dispozícii jedna spáľňa, v ktorej je manželská posteľ a dve oddelené lôžka. 8-lôžkový apartmán disponuje dvomi spálňami, v každom je manželská posteľ a dve oddelené lôžka. Do oboch apartmánov je možné na požiadanie prichystať detskú postieľku. Samozrejmosťou je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom, sušičom vlasov a toaletou.
V každom apartmáne je kompletne vybavená kuchyňa, ktorej súčasťou je plynový sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, práčka, kávovar, hriankovač a toastovač. Vaše jedlá si môžete vychutnať na jedálenskom sedení a pozrieť si pri tom televíziu so satelitným príjmom.

Sports facilities

termalpoolskiingsurfridingtourist pathscyclo pathshorseback ridingwatersportsbowlingskatinggolfpoolsquashtennisfishing
30 m od Apartmánov Centro sa nachádza krytý aj vonkajší bazén.
Piešťany – to nie sú len významné slovenské kúpele, sú tiež miestom aktívneho oddychu. Klimatické podmienky s veľkým počtom slnečných dní ich predurčujú k tráveniu príjemnej dovolenky. Priamo v meste je množstvo chodníkov a ciest vhodných na cyklistiku, pešiu turistiku a in-line korčuľovanie, tiež športoviská vhodné na tenis, golf, plávanie, vodné pólo či vodné lyžovanie. Piešťany – to sú aj wellness procedúry a kúpeľná sezóna s veľkým množstvom kultúrnych podujatí, festivalov, koncertov a výstav.

Oázou oddychu v Piešťanoch je Kúpeľný ostrov, ktorý ponúka okrem príjemných prechádzok aj množstvo príležitostí pre športové aktivity. Najznámejšie je vonkajšie Termálne kúpalisko Eva.
Obľube sa teší piešťanský cyklookruh Sĺňava, ktorý je dlhý skoro 12 km a je vhodný pre peších turistov, cyklistov aj kolieskových korčuliarov. Na cyklookruhu sa nachádza vodnolyžiarsky areál Wakesoul.
Vhodné trasy na turistiku a cykloturistiku sú tiež Červená veža a Havran, odkiaľ sú nádherné výhľady na mesto a okolie.

Wellness options

Možnosti wellness sú v blízkych Kúpeľoch Piešťany.

The facility is spoken

speak englishspeak italian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Apartments, Accommodation Piešťany
 
Advertisement
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.