Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA ĽUBOVŇA starstar**

Ľubovnianske kúpele , 064 01, Stará Ľubovňa
 
Hotel

Hotel SOREA Lubovna lies in a picturesque valley of Lubovnianske spa. In-between Levocske hills Spis Magura mountains, only 7 km from the city Stara Lubovna. The region is famous fer the amount of mineral healing springs and one of the clearest climate of Central Europe.

Hotel SOREA Lubovna lies in a picturesque valley of Lubovnianske spa. In-between Levocske hills Spis Magura mountains, only 7 km from the city Stara Lubovna. The region is famous fer the amount of mineral healing springs and one of the clearest climate of Central Europe.

Zobraziť viac

Najkrajšie prežité Veľkonočné sviatky mimo domova,spokojnosť so všetkým.
Jozef, Matúš
98%
05.11.2010

Hotel SOREA ĽUBOVŇA contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 566Kapacita salóniku: 30Kapacita kongresovových priestorov: 250Prístelky: 305

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantdrycleanerfireplaceenter dogbar daybabybar nightdiscochild game roomnon smoking areasvineroomcaffegarden sittingsouvenirshop chemistparking place not guarded
Na hotelovej recepcii je možnosť zakúpenia suvenírov a pohľadníc. Pre deti je k dispozícii detský kútik, ihrisko s preliezkami, trampolína. Hoteloví hostia majú k dispozícii neplatené, nestrážené parkovisko priamo pred hotelom. Hotel zabezpečuje organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok a fakultatívnych výletov do blízkeho i vzdialenejšieho okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Ľubovniansky hrad a mesto Stará Ľubovňa, Bardejov, Litmanová).
Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar, nočný bar a kaviareň. Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení, ako aj ďalších spoločenských podujatí, je k dispozícii veľká kongresová sála, spoločenská sála a 5 salónikov.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedfridge
Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky, ktoré sú štandartne vybavené . Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom.

Sports facilities

poolskiingvolleyballtourist pathscyclo pathsrentalwatersportsbiliardcrosscountry skiingmushroomingfitnesstennistable tennisski servicesportschoolinthenature
Svoje telo môžete dokonale precvičiť v hotelovom fitnescentre. K dispozícii sú Vám posilňovacie stroje na spevnenie celého tela.
V hoteli sa nachádza krytý plavecký bazén s hĺbkou vody 1,30 m a teplotou okolo 27 °C. Pre skupiny ponúkame možnosť rezervácie bazéna za zvýhodnenú cenu v závislosti od počtu záujemcov a ich vekovej kategórie.
K dispozícii je požičovňa športových potrieb a bicyklov, kde nájdete dva typy bicyklov: cestný a horský.
Stolný tenis si môžete zahrať v priestoroch prízemia hotela, kde sú Vám k dispozícii 2 stoly.
Biliardové stoly sa nachádzajú vo vstupnej hale recepcie, dennom a v nočnom bare.
Tenisový kurt a petang sa nachádzajú priamo v areáli hotela.
V susedstve tenisového kurtu sa nachádza volejbalové ihrisko. V prípade, že sily Vám neubúdajú ani po volejbalovej hre, preorientujte sa na basketbal a skúste pár hodov do koša.
Informáciu v prípade záujmu o ruské kolky Vám podajú pracovníci recepcie.
Vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú turistiku, v okolí sú aj vhodné terény pre cykloturistov. Na svoje si prídu hubári aj rybári.
V zimnej sezóne sú lyžiarom k dispozícii 4 lyžiarske vleky priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 2 400 m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu.

Wellness options

wrapsmassagereflexive massagearomatherapy massagebubble bath
Kvalifikovaní pracovníci nášho wellness centra Vám radi poskytnú klasické, ale aj špeciálne masáže, zábaly a kúpele. Môžete si vybrať zo širokej ponuky masáží, medzi ktoré patrí ručná masáž, klasická masáž šije, klasická masáž čiastočná (šija a chrbát), celková masáž a reflexná masáž chodidiel. Okrem klasických masáží hotel ponúka aj špeciálne masáže a to regeneračnú masáž s ALOE VERA, detoxikačnú masáž so ZELENÝM ČAJOM, antistresovú masáž s ORCHIDEOU a relaxačnú masáž s RUŽOU. Okrem masáží si môžete vybrať zo širokej ponuky zábalov (zábal s ajurvedskými bylinkami, čokládový, parafínový, kokosový, konopný, levanduľový, rašelinový, bylinný detoxikačný, zábal zo včelieho vosku). Na spríjemnenie pobytu môžete využiť perličkový kúpeľ s chromoterapiou. Hotel má v ponuke aj morský aerosólový kúpeľ so silne priaznivými účinkami na organizmus človeka. Morský kúpeľ je aerosólové rozprašovanie silne mineralizovanej vody z Podhájskej. Procedúra posilňuje imunitný systém, prečisťuje a uvoľnuje dýchacie cesty, pomáha pri astme a chronickej bronchitíde.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemDVD plyerdance floorstagecloakroomlive musictranslatorcopyingorganizing servicessecretarial servicesprojection screeninternetvideo recordertelevisionmicrophonescreenflip chart
Kongres a relax Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA patrí vďaka ideálnej lokalizácii v horskom prostredí a komplexnosti poskytovaných služieb k vyhľadávaným miestom pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií. Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv. Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, na požiadanie zabezpečí nadštandartné technické vybavenie, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, opekanie, coffee break) a v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví atraktívne kultúrne a zábavné programy.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Stará Ľubovňa
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny