Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel Solisko starstarstarstar****

Pri jazere 4046/1, 059 85, Štrbské Pleso
 
Hotel

Hotel Solisko is a family type hotel. We are happy to welcome families with children. Our hotel is situated in beautiful mountaind range of High Tatras, in Tatras uppermost village called Strbske Pleso, right on the shore of lake at an altitude of 1351 m. Hotel provides the possibility of nearby hiking trips, cross-country and downhill trails, biking trails, offers horseback riding, or snowmobiles in winter and above all is relax in the lap of beautiful nature.

Hotel Solisko is a family type hotel. We are happy to welcome families with children. Our hotel is situated in beautiful mountaind range of High Tatras, in Tatras uppermost village called Strbske Pleso, right on the shore of lake at an altitude of 1351 m. Hotel provides the possibility of nearby hiking trips, cross-country and downhill trails, biking trails, offers horseback riding, or snowmobiles in winter and above all is relax in the lap of beautiful nature.

Zobraziť viac

Deti nám sem darovali pobyt a bolo vinikajúco, všetkým chceme poďakovať za nádhernéchvíle strávené vo vašom hoteli. Výborná strava prívetivý milí personál a pekný interier. Veľmi sme si oddýchli Tatry sú krásne. Nehc sa vám darí.
Anka a Miroslav
100%
21.01.2015

Hotel Solisko contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 56

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantenter dogsmoking/non smoking areababychild game roomnon smoking areascaffegarden sittingparking place not guardedsaunagourman
Reštaurácia “AL LAGO“ pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka výber jedál pre každého. Na brehu tatranského horského plesa si môžete pochutnať na starostlivo vybraných nielen špecialitách ale aj klasických jedlách podľa talianskych receptúr a tiež na tradičných jedlách regiónu Tatier. K chutným jedlám je prispôsobená aj ponuka nápojov - vína, piva, destilátov ale aj koktejlov a domácich nealkoholických pochúťok. Vychutnajte si svoje jedlo či nápoj na terase a dokonale si užite výhľad na hladinu Štrbského plesa v objatí tatranských kopcov. Raňajky do postele, poobedná káva na balkón či dobrá fľaša vína na večer. Náš personál je pripravený obslúžiť Vás až do izby k Vašej spokojnosti.

Priestory nášho hotela a jeho personál vám pripravia a poskytnú všetko potrebné na deň, počas ktorého spečatíte svoju lásku a poviete si „áno“. Romantické prostredie s originálnou atmosférou na brehu jazera Štrbské pleso, v objatí prírody pod štítmi Vysokých Tatier v prítomnosti vašej rodiny a najbližších spolu vytvoria jedinečný zážitok, na ktorý budete radi spomínať.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bedroom serviceminibarfridgeinternet
Kapacita hotela je 28 izieb a 56 pevných lôžok, z toho 17 izieb má výhľad priamo na Štrbské pleso. Izby prvého poschodia majú k dispozícii balkón, izby na 2.poschodí sú priestrannejšie a s možnosťou prístelky. Na 2.poschodí sú k dispozícii štandardné a rodinné izby – 2 samostatné štandardne vybavené izby medzi sebou prepojené. 3.poschodie je vybavené izbami typu DeLuxe. Kráľovský apartmán s dvoma oddelenými izbami a bezbariérová izba sa nachádzajú na 1.poschodí.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathsrentalplaygroundcrosscountry skiinggolffitnesstennisski service
Poloha hotela poskytuje možnosť okolitých turistických vychádzok, lyžiarske bežecké i zjazdové trate, cykloturistické chodníky, možnosť jazdy na konských záprahoch, na snežných skútroch a predovšetkým relax v lone krásnej prírody. Zimná krajina zas láka dokonalými bežeckými traťami, ktoré začínajú už na prahu vstupu do hotela. Zjazdové lyžovanie konské záprahy, snežné skútre, to všetko v stredisku vzdialenom nie viac ako 10 min. od hotela. Nie príliš ďaleko na odvoz a nie príliš blízko aby rušilo ticho pri relaxe.

Wellness options

Doprajte svojmu telu uvoľnenie vo wellness zóne, k dispozícii máme sauny - fínska, parná alebo infra, ochladzovací bazén, tryskové sprchy, vodnú masážnu kúpeľ nôh. Oddychová zóna je k dispozícii tak ako v interiéri tak i v exteriéri wellness centra. Oddelená vírivá vaňa ponúka dostatok súkromia relaxu v dvojici. Vybavenie fitness centra dáva možnosť pre potrápenie tela a uvoľnenie ducha. Pre ubytovaných hostí sú služby Wellness a Fitness centra v cene ubytovania. Doplnkové služby maséra, kozmetičky zabezpečíme v rozsahu Vašich predstáv.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian

Congressional options

projection screeninternetscreenflip chart
Hotel Solisko**** ponúka aj možnosť školení a pracovných stretnutí pre menšie skupiny do 35 osôb. Okrem atraktívneho prostredia má k dispozícii plne vybavenú školiacu miestnosť.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Štrbské Pleso
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny