Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - SOREA TRIGAN starstarstar***

Szentiványho 4012/15, 059 85, Štrbské Pleso
 
Hotel

Hotel SOREA TRIGAN is due to the modernization and reconstruction from 01/05/2011 closed. We will welcome you in summer 2012, where will await you new wellness regeneration and leisure world! Congress and relax Hotel Banik is situated in attractive surroundings of High Tatra Mountains near Strbske lake in the Tatra National Park, - the biggest nature reserve in Slovakia. Hotel guests can enjoy comfortably furnished single and double bedrooms with option of extra beds, family and regular suites and rooms designed for handicapped clients.

Hotel SOREA TRIGAN is due to the modernization and reconstruction from 01/05/2011 closed. We will welcome you in summer 2012, where will await you new wellness regeneration and leisure world! Congress and relax Hotel Banik is situated in attractive surroundings of High Tatra Mountains near Strbske lake in the Tatra National Park, - the biggest nature reserve in Slovakia. Hotel guests can enjoy comfortably furnished single and double bedrooms with option of extra beds, family and regular suites and rooms designed for handicapped clients.

Zobraziť viac

velmi pozitivne
Andrea
100%
24.08.2010

Hotel SOREA TRIGAN contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 182Kapacita baru: 40Kapacita reštaurácie: 150Kapacita kaviarne: 40Kapacita salóniku: 30Kapacita kongresovových priestorov: 100Prístelky: 98

Facility equipment

disabled equipmentdepositrestaurantdrycleanerfireplaceenter dogbar daybabychild game roomnon smoking areasgarden sittingexchangesouveniradvertising brochuresshop chemistparking place not guardedsaunagourman
Široký sortiment jedál poskytuje hotelová reštaurácia. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, servírované trojchodové obedy (predjedlo, hlavné jedlo, dezert) s možnosťou výberu z 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Pre organizovanie školení, seminárov a konferencií na vysokej úrovni slúžia nové konferenčné sály a konferenčný salónik – všetky miestnosti sú vybavené konferenčnou technikou, k miestnostiam patrí aj miesto pre občerstvenie (kávové prestávky a fajčiareň), k dispozícii je lobby bar, kde podávame chutné kávové špeciality a dezerty.

Pre našich detských hostí máme nasledovné vybavenie: stoličky v reštaurácii, detské menu, varná kanvica, animácie počas prázdnin, detský bazén, plávacie kolesá a rukávniky, plávacie okuliare, hračky vo vode v detskom bazéne ( nie len šmýkačka ), ale aj hračky ako vedierka, postavičky a iné, detské sedenie pri bazéne, plienka na plávanie, detský kútik, vaničky na kúpanie, detský nočník, detské redukcie, detské postieľky, detské stupienky, ohrievače na mlieko, detská kozmetika, plienky.

Facility room

social equipment in every roomTVtelephoneextra bed
Hotelovým hosťom sú k dispozícii pohodlne zariadené jednoposteľové izby a dvojposteľové izby s možnosťou prístelky, rodinné izby, apartmány ako aj bezbariérové izby určené pre handicapovaných klientov. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom resp. vaňou, WC, telefónom, TV prijímačom so SAT programom a trezorom. Rodinám s malými deťmi ponúkame aj možnosť zapožičania detskej postieľky.

Sports facilities

poolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalplaygroundbiliardcrosscountry skiingskatingmushroomingfitnesstennistable tennisski service
Hosťom je k dispozícii nové fitnes centrum a multifunkčné ihrisko ( tenis, volejbal, futbal ). Najmenší hoteloví hostia sa potešia novému detskému kútiku a ostatní vyhliadkovej terase nad bazénovou časťou.
V letnej sezóne sú v okolí hotela vyznačené turistické chodníky, na kratšie i dlhšie túry do okolitých dolín s prekrásnymi plesami, Podbanské, na Kriváň, Popradské pleso či Rysy. Letný FUN park ponúka atrakcie pre deti – trampolíny, detská autodráha, bazény s člnkami. Vyznávači adrenalínu si nenechajú ujsť bungee jumping alebo paragliding. Vhodné podmienky na trekking, vysokohorskú turistiku s horským vodcom, horolezectvo a skalolezectvo ako aj cykloturistiku, in-line korčuľovanie, jazdenie na koni a iné.
V zimnej sezóne patrí Štrbské Pleso medzi najnavštevovanejšie lyžiarske stredisko vysokých Tatier. Čakajú na Vás 2 sedačkové lanovky, vleky, udržiavané bežecké trate, skijörning, nočné lyžovanie, technicky zasnežované zjazdovky, jazdy na snežných skútroch, špičkové terény a freeriding, zimný Park SNOW.

Wellness options

wrapssun parlourmassagesports massagereflexive massagearomatherapy massagebubble bathwhirlpoolsauna
K hotelovým službám patrí WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s nerezovými bazénmi (aj detský bazénik), perličkami a hydromasážou, fínska sauna, modrá a smaragdová sauna, klasické masáže, odpočívareň.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak francespeak polishspeak russian

Congressional options

sound systemDVD plyerdance floorlive musictranslatororganizing servicessecretarial servicesprojection screeninternetvideo recordermicrophonescreenflip chart
Hotel *** SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese ponúka vhodné podmienky pre organizovanie konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií. Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené prezentačnou technikou, základným ozvučením, zatemnením, klimatizáciou, wifi pripojením. Pri kongresových akciách spojených s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer) a nadštandardné technické vybavenie, v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví program na mieru.
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Štrbské Pleso
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny