Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Vila Beba

Tatranská Lomnica 106, 059 60, Tatranská Lomnica
 
Boarding house

We would like to invite you to spend your time in our apartment guesthouse Beba, located near the centre of Tatranska Lomnica, one of the most beautiful Tatra village situated at the foot of Lomnický Peak at an altitude of 850 m.

We would like to invite you to spend your time in our apartment guesthouse Beba, located near the centre of Tatranska Lomnica, one of the most beautiful Tatra village situated at the foot of Lomnický Peak at an altitude of 850 m.

Zobraziť viac

Prijemne ubytovanie, vsetko blizko, super moznosti na sport. Dakujeme, bolo nam tu fajn.
Bejka
98%
17.12.2012

Vila Beba contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 16

Facility equipment

non smoking areasgrillparking place not guarded
V letnom období môžu hostia využívať vonkajšie záhradné posedenie s možnosťou grilovania. Parkovanie je zabezpečené na vlastnom uzamykateľnom parkovisku.

Facility room

social equipment in every roomkitchenTVextra bedfridge
V penzióne Beba sú vám k dispozícii štyri priestranné apartmány s rozlohou od 45 do 61 m2. Každý apartmán má plne vybavenú kuchyňu, spálňu s dvojlôžkom, obývaciu miestnosť so sedacou súpravou, ktorá sa po rozložení zmení na ďalšie lôžko pre 1-2 osoby, kúpeľňu a samostatnú toaletu.

Všetky apartmány sú vybavené nasledovným zariadením: mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, elektrická varná platňa, kuchynský riad, chladnička, LCD televízor.

Sports facilities

termalpoolskiingfootballtourist pathscyclo pathshorseback ridingnatural poolcrosscountry skiinggolfpooltennis
V Tatranskej Lomnici si určite prídete na svoje. Blízke okolie poskytuje dostatočné množstvo turistických chodníkov. Nenáročné vychádzkové trasy smerujú do blízkeho okolia Tatranskej Lomnice, zdatnejší turisti sa môžu vydať tatranskými dolinami k vysokohorským chatám a skúseným turistom s dobrou kondíciou sú určené prechody cez vysokohorské sedlá a výstupy na turisticky značkované tatranské vrcholy.

Ponúkajú sa tu príležitosti aj pre ďalšie aktivity, ako je horolezectvo, cyklistika, tenis, golf, plávanie, v zimnom období korčuľovanie a predovšetkým lyžovanie. Nájdete tu kvalitne upravené lyžiarske trate pre začiatočníkov, ale aj pre priaznivcov extrémneho lyžovania. Jedna z najdlhších zjazdoviek na Slovensku s technickým zasnežovaním končí neďaleko od nášho penziónu. Najväčšou atrakciou Tatranskej Lomnice v každom ročnom období je možnosť vyviesť sa kabínkovou lanovkou na Skalnaté pleso a odtiaľ pokračovať visutou lanovou dráhou na Lomnický štít, druhý najvyšší štít Vysokých Tatier.

The facility is spoken

speak englishspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Boarding house, Accommodation Tatranská Lomnica
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny