Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Hotel - Elenka starstarstar***

Promenádna 1, 932 01, Veľký Meder
 
Hotel

Elenka and air-conditioned 3-star hotel offers accommodation in Velky Meder. It is situated 80m from the thermal resort of Matej Corvina in Velky Meder. We provide full service and hospitality in a pleasant environment.

Elenka and air-conditioned 3-star hotel offers accommodation in Velky Meder. It is situated 80m from the thermal resort of Matej Corvina in Velky Meder. We provide full service and hospitality in a pleasant environment.

Zobraziť viac

Užili sme si kúpalisko a letnú pohodu. Dovolenka vyšla výborne aj vďaka príjemnému ubytovaniu. Bolo super.
Alenka
95%
13.09.2013

Hotel Elenka contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 56Kapacita baru: 50Kapacita reštaurácie: 65Prístelky: 12

Facility equipment

restaurantgarden sittingparking place not guardedair conditioninggourman
Vieme, že kuchyňa je pre našich hostí veľmi dôležitá. Preto vždy varíme iba z najčerstvejších a kvalitných surovín, ktoré sú sezónne dostupné. Mäso a zeleninu nám zabezpečujú denne lokálni chovatelia a pestovatelia.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedair conditionfridgeinternet
Poskytujeme Vám 28 útulne zariadených klimatizovaných dvojlôžkových izieb. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, priestranný balkón a všetky izby sú vybavené LCD televízorom s českými a slovenskými programami, samostatným Wi-Fi internetovým pripojením a všetky sú v letných mesiacoch klimatizované.

Sports facilities

pooltermalpoolvolleyballfootballcyclo pathsrentalnatural poolwatersportstennis
Kúpele Thermal Corvinus ponúkajú svoje služby 365 dní v roku. Termálna voda s vysokým obsahom fluoridov a kyseliny kremičitej má blahodárne účinky na choroby pohybového ústrojenstva a regeneračné účinky na organizmus človeka. Kúpalisko Thermal Corvinus ponúka svojím návštevníkom deväť bazénov s teplotou vody od 25-38°C. K dispozícii sú ďalej masáže rôznych druhov, saunacentrum, jakuzzi, solárium, salón krásy, reštaurácia, bar, tobogány, bufety, športoviská a detské ihrisko, soľná jaskyňa a iné.
Dunajská cyklomagistrála je súčasťou jednej z najznámejších cyklotrás v Európe. Veľká časť trasy prechádza na hrádzi Dunaja, kde si cyklisti môžu vychutnať prírodné krásy Žitného ostrova. Cykloturistika Podunajsko> táto cyklotúra je po menej náročnej trase s minimálnym prevýšením, vhodná pre rodinné cyklotúry. Východiskový a cieľový bod je vo Veľkom Mederi.
V lokalite Žitného ostrova je veľa dunajských ramien, ktoré poskytujú množstvo priestoru pre rekreačný rybolov.
Ďalší typ pre zaručenú zábavu a adrenalín je návšteva Slovakiaringu- Orechová potôň. Leží len 31 km od Veľkého Medera.
Dobudovaný komplex v Čuňove s dvomi divokovodnými pretekárskymi dráhami a Múzeom moderných umení Danubia sa stali ďalšou turistami vyhľadávanou atrakciou. Okrem vodných športov ponúka tento areál aj možnosť vyskúšať si rôzne adrenalínové aktivity. Priamo z areálu je možné začať splavovať staré koryto Dunaja - Bodické ramená.

Wellness options

massagewhirlpoolsauna
Kúpalisko THERMAL CORVINUS ponúka svojím návštevníkom 9 bazénov s teplotou vody od 25- 38°C. Ďalej sú k dispozícií masáže rôznych druhov, saunacentrum, jakuzzi, solárium.

The facility is spoken

speak germanyspeak czekspeak hungarianspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation in hotel, Accommodation Veľký Meder
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Vyberte si skvele darčeky pre rôzne príležitosti: Darčeky pre muža Darček pre ženu Darček na svadbu Darček na krstiny