Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel Ski & Wellness Residence Družba starstarstarstar****

Demänovská Dolina , 032 51, Demänovská Dolina
 
Hotel

Hotel SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA **** - hotel s nádychom atmosféry francúzskych Álp sa nachádza v centre turistického a lyžiarskeho strediska Jasná v nádhernej horskej scenérii národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške1200 mn.m.

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v nadštandardne zariadených izbách a apartmánoch priamo pri lyžiarskej trati Biela Púť. Vďaka svojej polohe a kvalitným službám je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku, wellness a relaxačné pobyty, usporiadanie konferencií, eventov a športových sústredení.

priestranné izby, poloha hotela, wellness, plavecký bazén, dostupnosť zjazdoviek
Valéria
100%
13.03.2014

Hotel Ski & Wellness Residence Družba zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Demänovská Dolina
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.