Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Accommodation Chata AQUILA

Miestna časť ORAVICE 114, 027 44, Tvrdošín
 
Cottage

Cottage Aquila is located in a tourist attractive area, a picturesque corner of the Western Tatras - ORAVICE, 850 m from the MEANDER PARK. It is an ideal place for skiing, hiking, swimming, family holidays with small children, but also a place for corporate, teambuilding events.

Cottage Aquila is located in a tourist attractive area, a picturesque corner of the Western Tatras - ORAVICE, 850 m from the MEANDER PARK. It is an ideal place for skiing, hiking, swimming, family holidays with small children, but also a place for corporate, teambuilding events.

Zobraziť viac

Bolo super.výborne.Oceňujeme priestranný interiér, očakávania splnené v každom ohľade. SUPER kúpanie v Meander parku. Budeme ďalej odporúčať. A ďakujeme :) Takže tak.
Kačenka
97%
08.07.2020

Chata AQUILA contains

Capacity of equipment

Počet lôžok: 26Prístelky: 14

Facility equipment

fireplacekrbnon smoking areasparking place not guardedsauna
Okrem ubytovania, športového vyžitia a oddychu v tichom horskom prostredí Tatier, ponúka chata Aquila možnosť usporiadania školení, seminárov a pracovných stretnutí. K dispozícii je útulná spoločenská miestnosť s krbom a potrebným technickým zariadením (flipchart, TV, video). Počas školení vám radi pripravíme občerstvenie formou bufetu, teplé a studené nápoje.
Po ukončení pracovnej činnosti Vám ponúkame príjemné prostredie pri krbe a možnosť oddýchnuť si v saune, využiť služby maséra.

Nakoľko je chata Aquila zariadením, kde vládne rodinná atmosféra, aj detský zákazník je u nás vítaný. Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička, či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu. Tí starší si môžu zahrať volejbal, bedminton. Za poplatok si môžete požičať bicykel a objavovať okolie Oravíc alebo relaxovať v saune.

Prevádzka chaty Aquila je celoročná, splní Vaše očakávania o príjemne prežitej dovolenke. Radi pre vás zorganizujeme posedenie pri ľudovej hudbe, ochutnávku vín so someliérom, k dispozícii sú spoločenská miestnosť, záhrada, požičovňa bicyklov, úschovňa lyží - lyžiareň, parkovanie, posedenie pri krbe, sauna, masáže.

Facility room

social equipment in every roomTVextra bedfridgeinternet
UBYTOVANIE VO FORME APARTMÁNOV
2-lôžkové a 4-lôžkové s možnosťou prístelky, ktoré majú malú kuchynskú časť s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a príslušenstvom vhodným na ohrev stravy, hygienické zariadenie, TV – SAT, posedenie, balkóny na niektorých izbách.

Sports facilities

pooltermalpoolskiingtourist pathscyclo pathshorseback ridingrentalnatural poolwatersportscrosscountry skiingmushroomingfishing
Poloha chaty ponúka množstvo možností aktívneho oddychu. Radi pomôžeme pri plánovaní denného programu. V spolupráci s partnermi zabezpečíme: jazdu na koči ťahanom koňmi, lyžiarsku školu, zapožičanie športovej výstroje.

The facility is spoken

speak englishspeak germanyspeak polishspeak russian
Not satisfied with this accommodation? Check others: Accommodation Cottages, Accommodation Tvrdošín
 
Advertisement

GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou.

Objednávka kvetov, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.

Batérie, svietidlá a žiarovky so širokej ponuky produktov spoločnosti Batérie Bigoš.

Servis nákladná doprava Bratislava, Diagnostika a oprava nákladných automibolov, autobusov a minibusov, úžitkových automobilov