Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Grand Castle starstarstarstar****

Hradná 1, 033 01, Liptovský Hrádok
 
Hotel

Hotel GrandCastle ponúka v tichom prostredí ubytovanie v 15 komnatách (kategórie premium a superior). Okrem toho ponúkame aj 4 priestranné luxusné apartmány, v ktorých sa budete cítiť ako králi. Celková ubytovacia kapacita hotela je 45 osôb.

Prežili sme nádherný májový víkend v zámku, kde dýchala história, s výborným jedlom, wellnessom, službami a krásnym okolím.
Lucia
97%
21.11.2011

Hotel Grand Castle zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 40Kapacita reštaurácie: 40Kapacita kaviarne: 17Kapacita salóniku: 13Kapacita kongresovových priestorov: 100Prístelky: 5

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Liptovský Hrádok
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.