Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Apartmánový dom VILLA EPHELIA

Malotejedská 1461, 929 01, Dunajská Streda
 
Apartmán

Apartmánový dom VILLA EPHELIA sa nachádza necelých 50 m od vchodu kúpaliska THERMALPARK v Dunajskej Strede. Užívať si tu môžete dovolenku plnú zábavy a oddychu vo vodnom svete s bazénmi a tobogánmi, využiť saunový svet a rôzne druhy masáží vo wellness centre. Zaiste dobre padne aj prechádzka okolím, bicyklovanie či korčuľovanie. Ubytovanie v apartmánoch VILLY EPHELIA ponúkame celoročne. Celková kapacita je 32 osôb, k dispozícii je 8 apartmánov, každý s kapacitou 4 lôžka.

Príďte si k nám oddýchnuť, radi vás privítame.

Pohodlné priestranné čisté ako nové ubytovanie na jednotku. Super oddych a zábava na kúpalisku. Bolo tu fajn, ešte raz vďaka.
Mončiči
97%
05.09.2017

Apartmánový dom VILLA EPHELIA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 32

Vybavenie zariadenia

Strážené parkoviskoČistiareňDetské ihriskoLetná terasa
Na prízemí Apartmánového domu VILLA EPHELIA vám na recepcii odovzdajú kľúče od apartmánu, odložia veci do šatne, v prípade záujmu aj operú a ožehlia vašu bielizeň. V areáli domu je veľká krytá terasa s posedením a hojdačkou, tiež detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkou, šmýkačkou a hračkami. Celý areál je obklopený krásnou záhradou plnou zelene s množstvom kvetov. Parkovanie áut je zaistené na stráženom parkovisku.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioKuchyňaTVChladničkaInternet
V každom apartmáne je k dispozícii jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou. V obývacej časti každého apartmánu sa nachádza rozťahovacie lôžko pre 2 osoby, gaučové sedenie, televízor so satelitným príjmom a rádio. K príprave chutných jedál využijete kuchynský kút s dvojplatničkou, chladničkou s výparníkom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Komfort každého apartmánu dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Nechýba WiFi pripojenie na internet.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyVodné športyKorčuľovanie

Možnosti wellness

Saunový svet a rôzne druhy masáží v blízkom wellness centre.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyČeskyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Dunajská Streda