Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Medený Hámor starstarstar***

Medený Hámor 15, 974 01, Banská Bystrica
 
Penzión

Cenovo dostupné ubytovanie v Banskej Bystrici pri zachovaní štandardu trojhviezdičkového penziónu. Takto charakterizujú Penzión*** Medený Hámor v Banskej Bystrici naši hostia.

Ponúkame ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách, dvojposteľových izbách so stavebne oddeleným priestorom pre jednu alebo dve prístelky. Pred dôležitým obchodným stretnutím alebo po náročnej dlhej ceste nájdete pohodlie, ktoré očakávate.

Blízko do centra ale aj z diaľnice

Ideálna poloha na hlavnom ťahu Banská Bystrica – Donovaly vám ušetrí čas rovnako ako blízkosť centra mesta, kam sa dostanete pešo len za 10 minút. S parkovaním si nerobte starosti. Priamo v areáli na vás čaká dostatok parkovacích miest.

bol som spokojný s úrovňou ubytovania ( poloha, celkové riešenie penziónu, čistota, komfort ), s personálom som do kontaktu neprišiel ( okrem recepčnej ).
Vladimír
60%
24.11.2009

Penzión Medený Hámor zahŕňa

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaPredaj drogériového tovaruParkovisko
Nachádzame sa v širšom centre mesta a preto sa ku nám dostanete za pár minút. Bezproblémové parkovanie prispeje k vašej pohode rovnako ako výber z 3 hotových jedál z ktorých je takmer vždy jedno vhodné aj pre vegetariánov. Akceptujeme všetky druhy stravných lístkov. Mysleli sme aj na večere. Výber zo širokej ponuky minútkových jedál na objednávku uspokojí aj tých najhladnejších. Nový deň začnete výdatnými raňajkami podávanými formou bufetových stolov alebo ala carta. Michelinskou hviezdou sa pochváliť nemôžeme ale spokojnosťou hostí s našou kuchyňou áno. Ochutnajte naše denné obedové menu, výdatné raňajky alebo minútkové jedlá na objednávku.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka
Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením s WC, sprchou a umývadlom, telefónom, TV a pripojením na internet. V izbách č. 801 a 606 je k dispozícii aj malý kuchynský kútik kde si pripravíte stravovanie podľa vlastných predstáv vhodné napríklad pre rodiny s deťmi.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebBowlingBežkovanieKorčuľovanieFitnesssquashTenisStolný tenis
Načerpať nové sily môžete v novo zrekonštruovanej plavárni, squashových, tenisových či wellness centrách. Božské ticho si užijete počas prechádzok v krásnej prírode napríklad na Urpín, Kalváriu.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyTaliansky

Kongresové služby

DVD prehrávačKopírovanieDataprojektorInternetPlátnoFlip chart
Vytvorili sme konferenčné priestory s technickým vybavením a podmienkami, vďaka ktorým u svojich zákazníkov a obchodných partnerov zanecháte najlepší dojem. Zabezpečíme dokonale hladký priebeh firemných podujatí, školení, workshopov, konferencií či iných pracovných akcií. Z technického vybavenia vám určite nebude nič chýbať. Malé občerstvenie promptne pripravíte v kuchynke, ktorá patrí ku konferenčnej miestnosti alebo si ho objednáte u nás. Chutné obedové menu alebo večeru pre vás zabezpečíme v našej jedálni. Vaši hostia nebudú musieť hľadať a platiť za parkovanie. 50 parkovacích miest priamo v areáli podnikateľského centra je dostatočná kapacita aj pri plne obsadenej kapacite. Cena za prenájom pristane vášmu firemnému rozpočtu 80,- Eur za deň patrí medzi najdostupnejšie v regióne.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Banská Bystrica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.