Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel - Priehrada - Recenzie

Dedinky 107, 049 73, Dedinky
 

Hodnotenie 18 %

1 recenzia
Pridajte Vašu recenziu
Personál 40%
Služby 30%
Čistota 10%
Komfort 10%
Pomer cena/hodnota 10%
Celkovo 10%

positive
Hotel je v krasnom prostredi
0
negative Velmi dobre si rozmyslite ci vstupite do tohto hotela. My sme tak bohuzial urobili. Po celodennej turistike sme sa chceli unaveni dobre vyspat ale miesto toho nam za 42e v postkomunistickom hoteli do rana do 3:30 hrala kapela v sale pod izbami na sukromnej párty. Pri telefonickej rezervacii v dany den sa ani neunuvaju upozorniť na to, ze do rana tam bude sukromna oslava s zivou hudbou. Rano vam ani nikto nic nevysvetli toboz sa neospravedlnia, zodpovedny ani nezdvihne telefon. Lutujem apartmany v okolí, ktorí musia toto trpet.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nikdy
Peter, Mladý pár, Dátum pobytu od 6.7.2019 do 7.7.2019
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.