Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Koliba pod Urbanovým vrchom

Medveďovo Bexeľ 2210, 976 52, Čierny Balog
 
Penzión

Ubytovanie:  v štýlových, plne vybavených apartmánoch máte priamy výhľad z okna na lyžiarsky svah. Každý apartmán disponuje vlastným sociálnym zariadením, TV, internetom, kuchyňkou, spoločenskou miestnosťou. V priestoroch apartmánov sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží a lyžiarok. K dispozícii je aj ubytovanie v štyroch izbách vo Veľkej kolibe. Cena za ubytovanie je možná aj dohodou, závisí od dĺžky ubytovania a počtu ubytovaných osôb.

Stravovanie: vo Veľkej kolibe nájdete tiež príjemné, pokojné prostredie a zároveň tradičnú slovenskú kuchyňu za prijateľnú cenu. Ponúkame Vám posedenie v drevenici s nádychom pokoja, vôni dreva pri praskajúcom ohni. Nezabudnite u nás ochutnať naše tradičné špeciality a výbornú domácu  štrúdľu. Veľmi radi pripravíme grilované špeciality v samostatnej Malej kolibe. Dodajme, že pre lyžiarov je k dispozícii tiež dolný bufet so zaujímavou ponukou rýchleho občerstvenia, rovnako aj horný bufet pri vrcholovej stanici vleku – tu je naviac k dispozícii nezabudnuteľná scenéria hrebeňa Nízkych Tatier – samozrejme grátis.

Celoročná prevádzka: priateľské podmienky vytvorené v stredisku pre horských cyklistov spolu s rozprávkovými dolinami okolo Balogu umožňujú, že v lete je profilovým zameraním strediska cyklo – velohotel.  Nechceme však byť priateľskí len ku cyklistom, ale aj ku každému návštevníkovi strediska, v tomto zmysle sa stredisko stalo aj zástavkou na novotvorenej „huculskej magistrále“ a vstupuje do prostredia hypoturistiky.

Exkluzívna cena pre ŠKOLY V PRÍRODE pre základné aj stredné školy a LYŽIARSKE KURZY vrátane celodennej stravy a skipasu, extra výhodné podmienky pre pedagogický doprovod. K dispozícií je samozrejme aj parkovisko. Cenovú ponuku vám vypracujeme na vyžiadanie.

Lyžiarske stredisko s novým majiteľom v novom šate. Ski Čierny Balog sa nachádza 9 km od centra Brezna v známom stredisku turistického ruchu situovanom v čarovnom prostredí na úpätí Urbanovho vrchu. Kopec dobrej lyžovačky si môžete vychutnať na piatych zjazdovkách, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy ale aj náročného lyžiara a snowbordistu. Tri vleky s celkovou kapacitou 2500 osôb za hodinu a široká sieť zjazdoviek vytvárajú unikátne podmienky pre bezpečné a kvalitné lyžiarske kurzy.

Výborné chutné jedlo mega porcie, čisté praktické a priestranné izby, krásna príroda okolo, zábavy kopec... :) super bolo. Vďaka za všetko.
Palino s partiou
97%
18.06.2014

Penzión Koliba pod Urbanovým vrchom zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 43Kapacita reštaurácie: 52Prístelky: 8

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoDenný bardiscoDetské ihriskoVináreňLetná terasaGrilPropagačné publikácieParkoviskoGurmánsky zážitok
Možnosť usporiadania rôznych slávnostných a spoločenských podujatí v priestoroch Veľkej Koliby ( kapacita 50 miest), alebo Malej Koliby( kapacita 25 miest). Súčasťou Koliby je tiež krytá letná terasa, ktorá v horúcich letných dňoch uchráni pred ostrým slnkom,ale je aj príjemným miestom na odpočinok.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet
V dvojizbovom apartmáne sa pohodlne ubytuje 6 osôb. Apartmán má dve 3 - lôžkové izby ( 1 x manželská + 1 x pevné lôžko) a jednú spoločenskú miestnosť. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Spoločenská miestnosť je vybavená obývacou časťou s televízorom a kompletne vybavenou kuchynkou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V trojizbovom apartmáne mezonetového typu sa pohodlne ubytuje 9 osôb. Apartmán ma tri 3 - lôžkové izby ( 1 x manželská + 1 x pevné lôžko) a jednu spoločenskú miestnosť, miestnosť na odkladanie lyží. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Izby sú na poschodí. Spoločenská miestnosť je na prízemí vybavená obývacou časťou s televízorom a kompletne vybavenou kuchyňou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dvojlôžkové izby sú podkrovné. Každá izba má 2 x pevné lôžko ( oddelené lôžka). Súčasťou každej izby je kúpeľňa s toaletou, televízorom a bezplatné WiFi pripojenie na internet .

Trojlôžkové izby sú podkrovné. Každá izba má 3 x pevné lôžko ( oddelené lôžka). Súčasťou každej izby je kúpeľňa s toaletou, televízorom a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBiliardBežkovanieKorčuľovanieZber húbTenisRybolovŠkola v prírode
V našom zariadení vytvárame podmienky pre aktívny oddych, okolie Čierneho Balogu poskytuje fantastické možnosti zvlášť pre cykloturistiku, naši návštevníci majú ideálny východiskový bod k výjazdom či výšlapom do masívu Veporských vrchov, Poľany ako aj Muránskej planiny. Môžete si vychutnať prechádzku po našom balockom okolí alebo jazdu Čiernohronskou železničkou, či prehliadku ďalších zaujímavostí Čierneho Balogu – lesníckeho skanzenu a Dobročského pralesa.

Kopec dobrej lyžovačky si môžete vychutnať na piatych zjazdovkách, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy ale aj náročného lyžiara a snowbordistu.
Za zmienku stojí aj novovybudované bezplatné klzisko (ak nemáte korčule tak Vám ich požičiavame).

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyRusky

Kongresové služby

Usporiadateľské službyDataprojektorPlátnoFlip chart
Ponúkame prenájom školiacej miestnosti za účelom seminárov, školení a kurzov. Miestnosť je vybavená základnou konferenčnou technikou. Kapacita 30 miest / kino sedenie + školské sedenie.Občerstvenie počas školenia, strava počas pobytu.
Radi pre vás pripravíme firemné večierky, školenia a rodinné akcie. Cenovú ponuku vám vypracujeme na mieru.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Čierny Balog
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.