Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Penzióny Slovensko - Koliba pod Urbanovým vrchom

Medveďovo Bexeľ 2210, 976 52, Čierny Balog
 
Penzión

Ubytovanie:  v štýlových, plne vybavených apartmánoch máte priamy výhľad z okna na lyžiarsky svah. Každý apartmán disponuje vlastným sociálnym zariadením, TV, internetom, kuchyňkou, spoločenskou miestnosťou. V priestoroch apartmánov sa nachádza aj miestnosť na úschovu lyží a lyžiarok. K dispozícii je aj ubytovanie v štyroch izbách vo Veľkej kolibe. Cena za ubytovanie je možná aj dohodou, závisí od dĺžky ubytovania a počtu ubytovaných osôb.

Stravovanie: vo Veľkej kolibe nájdete tiež príjemné, pokojné prostredie a zároveň tradičnú slovenskú kuchyňu za prijateľnú cenu. Ponúkame Vám posedenie v drevenici s nádychom pokoja, vôni dreva pri praskajúcom ohni. Nezabudnite u nás ochutnať naše tradičné špeciality a výbornú domácu  štrúdľu. Veľmi radi pripravíme grilované špeciality v samostatnej Malej kolibe. Dodajme, že pre lyžiarov je k dispozícii tiež dolný bufet so zaujímavou ponukou rýchleho občerstvenia, rovnako aj horný bufet pri vrcholovej stanici vleku – tu je naviac k dispozícii nezabudnuteľná scenéria hrebeňa Nízkych Tatier – samozrejme grátis.

Celoročná prevádzka: priateľské podmienky vytvorené v stredisku pre horských cyklistov spolu s rozprávkovými dolinami okolo Balogu umožňujú, že v lete je profilovým zameraním strediska cyklo – velohotel.  Nechceme však byť priateľskí len ku cyklistom, ale aj ku každému návštevníkovi strediska, v tomto zmysle sa stredisko stalo aj zástavkou na novotvorenej „huculskej magistrále“ a vstupuje do prostredia hypoturistiky.

Po  dobrej lyžovačke, výbornom obede, či večeri si môžete vychutnať prechádzku po našom balockom okolí, alebo jazdu Čiernohronskou železničkou, či prehliadku ďalších zaujímavostí Čierneho Balogu – lesníckeho skanzenu a Dobročského pralesa.

Atrakcie: do zimnej sezóny vkročíme aj s novým unikátnym leteckým trenažérom, na svoje si prídu okrem tínedžerov aj dospelí, virtuálny prelet  nad rodným krajom stojí zato. Rovnako ďalšou novinkou je nočné osvetlenie svahu, ktoré spĺňa aj náročné bezpečnostné požiadavky - v prípade výpadku energie svah bude osvetlený núdzovým zdrojom. Za zmienku stojí aj novovybudované bezplatné klzisko (ak nemáte korčule tak Vám ich požičiavame).

Exkluzívna cena pre ŠKOLY V PRÍRODE pre základné aj stredné školy a LYŽIARSKE KURZY vrátane celodennej stravy a skipasu, extra výhodné podmienky pre pedagogický doprovod. K dispozícií je samozrejme aj parkovisko. Cenovú ponuku vám vypracujeme na vyžiadanie.

Lyžiarske stredisko s novým majiteľom v novom šate. Ski Čierny Balog sa nachádza 9 km od centra Brezna v známom stredisku turistického ruchu situovanom v čarovnom prostredí na úpätí Urbanovho vrchu. Kopec dobrej lyžovačky si môžete vychutnať na piatych zjazdovkách, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy ale aj náročného lyžiara a snowbordistu. Tri vleky s celkovou kapacitou 2500 osôb za hodinu a široká sieť zjazdoviek vytvárajú unikátne podmienky pre bezpečné a kvalitné lyžiarske kurzy.

Sme si istí, že budete mať príjemný pobyt a prežijete nezabudnuteľné zážitky. Pozrite si naše akcie a pobytové balíky v časti cenník.

Noví strážcovia strediska – „medveď sa vracia do Medveďova“: pod rukami  šikovného rezbára Martina Kalmana sa rodia noví „strážcovia“ strediska – medveď a vlk, miestni vládcovia divočiny nám budú spríjemňovať  prostredie už túto sezónu – príďte sa presvedčiť.

Výborné chutné jedlo mega porcie, čisté praktické a priestranné izby, krásna príroda okolo, zábavy kopec... :) super bolo. Vďaka za všetko.
Palino s partiou
97%
18.06.2014

Penzión Koliba pod Urbanovým vrchom zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 41Prístelky: 8

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoDenný bardiscoDetské ihriskoVináreňLetná terasaGrilPropagačné publikácieParkoviskoGurmánsky zážitok

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka ChladničkaInternet

Možnosti športovania

LyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniDetské ihriskoBiliardBežkovanieKorčuľovanieZber húbTenisSki servisRybolovŠkola v prírode

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Čierny Balog
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.