Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z UbytujSa.sk
registracia ubytovacieho zariadenia telefonický kontakt na nás

Ubytovanie Hotel Park - Recenzie

Nábrežie Ivana Krasku 2, 921 01, Piešťany
 

Hodnotenie 97 %

9 recenzií
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 94%
Čistota 100%
Komfort 94%
Pomer cena/hodnota 99%
Celkovo 96%

positive
Veľmi príjemný hotel pri Váhu,s úžasným výhľadom,okolím a parkom.Prechádzky boli krásne,rovnako dosť preliezok pre deti.Hotel mal príjemnú atmosféru,milí personál hlavne v kaviarni a reštaurácii,ale aj zdravotnícky pri procedúrach.Nie som na masáže,no masér bol veľmi milý,príjemný a naozaj profesionál,až samú seba som prekvapila,aká bola masáž skvelá.Stravovanie skvelé,každý si našiel,čo mu chutilo.Skvelý pomer ceny a kvality.Nádherné mesto a určite sa vrátim,ak budem mať možnosť.
5
negative nič
why return Prečo by som sa vrátil/a? S pobytom som bola nadmieru spokojná a ako bonus bolo nádherné prostredie.
Katarína, Skupina, Dátum pobytu od 21.3.2014 do 23.3.2014
positive
Páčilo sa nám tu, boli sme spokojní. Piešťany sú naša srdcovka a do hotela Park sa vrátime určite. Služby sú perfektné, ja za seba oceňujem možnosť diétnej stravy. ďakujeme za všetko.
11
negative nič nemáme
why return Prečo by som sa vrátil/a? naplnené všetky očakávania, bez chyby
Monika, Starší pár, Dátum pobytu od 6.12.2012 do 9.12.2012
positive
Pozitívne hodnotíme celý pobyt. Izbu, stravu, procedúry. Oddýchli sme si vďaka ochote a profesionalite vštkých zamestnancov, za čo im veľmi ďakujeme. Veľká spokojnosť.
11
negative nebolo nič také
why return Prečo by som sa vrátil/a? relax, všetko super
Olinka a Roman, Mladý pár, Dátum pobytu od 10.11.2012 do 14.11.2012
positive
Ďakujeme za víkend, bolo nám veľmi príjemne. Sme u vás druhý krát, a určite nie naposledy.
18
negative nemáme žiadne
why return Prečo by som sa vrátil/a? všetko super
Daniela , Mladý pár, Dátum pobytu od 6.1.2012 do 8.1.2012
positive
Veľmi sa mi páčilo, bola som spokojná, určite sa sem vrátim.
19
negative nie je
why return Prečo by som sa vrátil/a? bola som spokojná
Helena, Jednotlivec, Dátum pobytu od 3.1.2012 do 11.2.2012
positive
Pekné prostredie, komfortne zariadené izby, wellness, ale najmä milý a ochotný personál. Napriek tomu, že som nemala nahlásenú bezlepkovú stravu, hneď ako sa dozvedeli že mám celiakiu, vyšli mi v ústrety a pripravili večeru zvlášť pre mňa a ráno som mala už aj pripravený bezlepkový chlieb... veľmi to na mňa zapôsobilo, radi sa tu ubytujeme znova
16
negative žiadne
Michaela, Mladý pár, Dátum pobytu od 30.9.2011 do 2.10.2011
positive
Uvedený hotel sme navštívili s manželom toto leto. Išli sme pre nás do neznámeho hotela. Môžem len vyzdvihnúť ochotu personálu, moderné pekné a čisté ubytovanie. Prekrásne tiché prostredie hotela – pri ramene Váhu, v parku, mimo cestných komunikácií, ruchu mesta. Kuchyňa veľmi dobrá. Wellnes centrum je naozajstné wellnes. Spolu s vyhrievaným bazénom, a vyhrievanou dlážkou okolo bazéna, je relaxom tam byť. Z bazéna je vstup na terasu, kde je možné byť na slnku,, alebo v tieni. V hoteli je lekár, ktorého služby je možné využiť a dať si doporučiť -naordinovať tie procedúry ktoré budú najlepšie s prihliednutín na Váš zdravotný stav.. Od masáží rôzneho druhu, cez parafíny, bahno, no proste naozaj si tu náročný klient príde na svoje a za rozumnú cenu. Personál v celkom hoteli bol veľmi milí, usmiati a ochotní. Potrebovali sme doplniť vankúše na vyššie spanie, vymeniť župany(ktoré sú na každej izbe) za väčšie čísla, objednávanie jedla na izbu, proste žiaden problém ochota-rýchlosť a príjemné vystupovanie personálu. Nemali sme pocit, že by sme „otravovali“. S úsmevom nám vždy vyhoveli. Písomné Informácie o ponúkaných službách pre klientov boli na izbe veľmi podrobné. Samozrejmosťou a milou pozornosťou pre hostí bol košíček čerstvého ovocia na izbe. V kaviarni bola za víkend dvakrát živá hudobná produkcia pre hostí. Jedná sa o hotel, ktorý má viac rokov, ale jeho vnútorné vybavenie prešlo rozsiahlou rekonštrukciou. Samozrejmosťou bolo vyhradené parkovisko pre hostí monitorované kamerou. Uvedený hotel doporučujem každému, kto za naozaj prijateľnú cenu chce zrelaxovať a nechce ďaleko cestovať. Podotýkam že do centra Piešťan je to cez park cca 6 minút chôdze. A v Piešťanoch to aj večer „žije“. Verím, že sa do uvedeného hotela o rok vrátime. Lebo na nás zanechal ten najlepší dojem.
16
negative nič negatívne
Jarmila, Starší pár, Dátum pobytu od 15.7.2011 do 17.7.2011
positive
Príjemný personál,výborné jedlo, pekné prostredie, veľmi pekne a moderne zariadené izby, v každej izbe je plazma a balkón.
17
negative Jediným negatívom, bolo že bar a kaviareň sa skoro zatvárali.
Ivana , Mladý pár, Dátum pobytu od 27.8.2010 do 29.8.2010
positive
Krásne, zrekonštruované izby. Výborná strava, milý personál.
18
negative Wifi signálom nie je pokrytý celý hotel. Večer sa kaviareň zatvára o 21:00 hod a potom už nie je kde posedieť v hoteli okrem svojej izby.
Lucia, Mladý pár, Dátum pobytu od 12.9.2010 do 14.9.2010
 
Reklama
GAMO Cloud predstavuje jednoduchý a efektívny spôsob ako pre svoju firmu zabezpečiť virtuálne dátové centrum s vysokým výkonom a garantovanou dostupnosťou. Namiesto kapitálových investícií a dlhého času na vybudovanie serverovne si požadované riešenie vytvoríte niekoľkými kliknutiami myšou a s použitím kreditnej karty. Nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich dát, GAMO Cloud je vybudovaný s maximálnym dôrazom na bezpečnosť.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.